ג'וקוביץ' מול פדרר בקרב ישיר על חצי הגמר

צפו: הסרבי נכנע בקרב אדיר לתים, שעשה היסטוריה בלונדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.19 - 01:06

תגיות: רוג'ר פדרר

תחילת כתבה

דומיניק תים רשם הלילה הישג אישי ענק, ועל הדרך גם סידר סיפור גדול: האוסטרי גבר 7:6, 3:6, 6:7 על נובאק ג'וקוביץ' בתום משחק אדיר והבטיח לעצמו כרטיס היסטורי לחצי גמר טורניר סוף הסבב בלונדון. בכך הוא גם קבע כי המפגש בין ג'וקוביץ' לרוג'ר פדרר, שניצח מוקדם יותר 6:7, 3:6 את מתאו ברטיני, יהיה קרב ישיר על הכרטיס הנוסף לארבעת האחרונים בטורניר.

המערכה השלישית במשחק בין תים לג'וקוביץ' הייתה לפנתיאון. האוסטרי הוביל בשני מקרים בשבירה, כולל במצב שבו הגיש לזכייה במשחק, אבל פעמיים הצליח "נולה" לחזור וקבע שובר שיוויון, שבו כבר הוביל 1:4. האוסטרי, שניצח מוקדם יותר השנה את הסרבי בחצי גמר רולאן גארוס, לא איבד את קור הרוח והפך ל-4:6 בטיי ברייק. תים איבד את נקודת המשחק הראשונה שלו, אבל לא את השניה - וחגג ניצחון גדול והישג היסטורי מבחינתו. אגב, תים גם הפך לשחקן הראשון אי פעם שמנצח הן את ג'וקוביץ' והן את פדרר בשלב הבתים בטורניר סוף השנה.

ביום חמישי בערב, כאמור, ייפגשו שני הטיטאנים, פדרר וג'וקוביץ', למשחק שהוא למעשה גמר - המנצח ימשיך הלאה, המפסיד יילך הביתה. זה יהיה המשחק הראשון בין שני הטניסאים האגדיים האלה מאז הגמר המדהים ביניהם בווימבלדון השנה, שבסיומו הסרבי ניצח בשובר השיוויון של המערכה החמישית.

צפו בתקציר ההפסד של ג'וקוביץ' >>