"נתתי את כולי, רוצה לגלות עוד כשרונות"

צפו: גלושקו סיכמה קריירה, והתרגשה מהברכות מהקולגות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.12.19 - 19:20
תחילת כתבה

בגיל 29 ואחרי מספר פציעות, יוליה גלושקו הודיעה על פרישה מטניס בשבוע שעבר. הטניסאית, שדורגה בשיאה במקום ה-79 בעולם, הגיע היום (שני) לאולפן "מגרש פתוח", וזכתה להפתעה בדמות ברכות מטניסאי עבר כמו אנדי רם, יוני ארליך ושחר פאר, וגם מהוריה, בן זוגה וחבריה.

"זה התחיל בגיל 5, בגיל 15 היה הסבב המקצועני", סיכמה גלושקו את הקריירה, ולא הסתירה את התרגשותה. "נורא קשה לסכם את זה בכמה מילים וזו החלטה שהתבשלה הרבה זמן. זופעם ראשונה בחיים שאני חסרת מילים".

הטניסאית הפורשת הסבירה כיצד קיבלה את ההחלטה: "ההחלטה התבשלה במשך כמה חודשים, וזה קרה יותר תוך כדי משחקים, כי לא באמת חזרתי לזוז כמו שאני רגילה על המגרש. אחרי זה באה הפציעה בכתף תוך כדי העונה, ואני מבינה שזה חלק מהספורט ומלהיות מקצוענית", אמרה גלושקו וסיכמה. "אני יודעת שנתתי לענף את כל כולי במשך המון שנים, אשמח לגלות איזה עוד כשרונות יש לי".

אחותה של גלושקו, לינה בת ה-19, החמיאה ליוליה: "אני שמחה שהיא קיבלה את ההחלטה הזאת ושלמה איתה. אני אסתדר ואקח את זה מפה. אני חושבת שהיא כל כך טוטאלית בחיים, מתחייבת למשהו ב-200 אחוז וזה משהו שאני יכולה ללמוד ממנה. אני תמיד מסתכלת עליה כל השנים כמודל לחיקוי. התאמנו ביחד בהשנתיים האחרונות ואני כל הזמן התסכלתי על מה היא עובדת ואיך".