צפו: בארטי הזיעה, תפגוש את קביטובה ברבע הגמר

אוסטרליה: המדורגת הבכירה ניצחה 1:2 את ריסקה. הצ'כית חזרה מפיגור לניצחון. קנין הדיחה את גוף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.20 - 11:54
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר הניצחון של בארטי

אליפות אוסטרליה הפתוחה מתקרבת לשלביה המכריעים, גם בגזרת הנשים. חלק מהמתחרות הבכירות בסבב העולמי (אלה שלא הודחו בשלב מוקדם) עשויות להיפגש זו נגד זו ברבע הגמר, כאשר אחד הקרבות המסקרנים שכבר מובטחים יהיה בין פטרה קביטובה לאשלי בארטי.

הצ'כית השיגה ניצחון הבוקר (ראשון) על מריה סקארי (23 בעולם) אחרי שנקלעה לפיגור במערכות. המדורגת 8 בעולם הפסידה 7:6 אחרי שובר שוויון, אך חזרה עם 3:6, 2:6 ועלתה לרבע. בסט השני קביטובה נשברה פעמיים, אך שברה מנגד ארבע פעמים ובסופו של דבר הדיחה את היווניה.

מי שתתמודד מולה היא בארטי, המדורגת הבכירה בעולם, שניצחה 1:2 במשחק השמינית שלה מול אליסון ריסקה (19 בעולם). האוסטרלית קיבלה תמיכה גדולה מהקהל המקומי, וזה עזר לה להשיג 3:6 במערכה הראשונה. לאחר מכן היא נשברה פעמיים ואיבדה את היתרון עם 6:1, אך לאחר מכן התעשתה עם 4:6 שהביא לה את הכרטיס לרבע.

כמו כן, ברבע גמר נוסף שכבר נקבע סופיה קנין האמריקנית תפגוש את אונס ג'אבור התוניסאית. קנין (15 בעולם) חזרה מפיגור לניצחון 1:2 (7:6, 3:6, 0:6) על קורי גוף בת ה-15. הטניסאית הצעירה, שנחשבת לפרוספקט עצום, הדיחה את נאומי אוסקה (אלופת השנה שעברה), אך לא הצליחה להתמודד כלל עם בת ארצה במערכה השלישית. צפו בתקציר בתחתית הכתבה.

ג'אבור, שתפגוש את קנין, עלתה לראשונה בקריירה שלה לרבע גמר בגרנד סלאם כלשהו. התוניסאית (78 בעולם) הדיחה בדרך לשלב זה את קרולין גארסיה, קרולין ווז'ניאקי, והבוקר ניצחה גם את צ'יאנג וואנג (29 בעולם, מי שהדיחה את סרינה וויליאמס בסיבוב הקודם). ג'אבור עשתה זאת אחרי שתי מערכות בלבד - 6:7, 1:6.

צפו בתקציר הניצחון של קביטובה >>>