דייויס: צוקרמן יפתח מול אילקל המדורג 195

שישי: המפגש של ישראל מול טורקיה ייפתח, בן פתאל ישחק שני

לירון בכר
לירון בכר  05.03.20 - 19:12
צוקרמן ואילקל (צילום: לידור גולדברג, איגוד הטניס)
צוקרמן ואילקל (צילום: לידור גולדברג, איגוד הטניס)

תגיות: גביע דייויס

תחילת כתבה

היום (חמישי) התקיימה הגרלת המשחקים במסגרת המפגש בין נבחרות הדייויס של ישראל וטורקיה שיתקיים באנטליה. המשחקים יתקיימו על מגרשי החימר במתחם "קלאב מגה שריי" בשישי ושבת הקרובים.

הקפטן-שחקן הטרי, יוני ארליך, החליט יחד עם צוות המאמנים, יואב שב ויואב בן צבי, להעלות ביום שישי את בן פתאל ודניאל צוקרמן למשחקי היחידים.

למשחק הראשון שייפתח ב-11:00 שעון ישראל יעלה דניאל צוקרמן מול ג'ם אילקל (195 בעולם) ובמשחק השני ישחקו בן פתאל ואלטוג ג'ליקבילק (329 בעולם). בשבת (החל מ-10:00 שעון ישראל) יתקיים משחק הזוגות, בו צפויים לשחק יוני ארליך ודניאל צוקרמן מול סארפ ארביגון ויאנקה אראל, ולאחריו יתקיימו שני משחקי היחידים הנותרים.

הקפטן יוני ארליך סיפר עד כמה הוא מאמין בשניים: "אני סומך על בן שיביא את הניסיון שלו על החימר אחרי שבשנים האחרונות הוא התאמן הרבה בספרד על משטח זה, ואני סומך על דניאל שיביא את רוח הלחימה ואת הביטחון שצבר בשנתיים האחרונות בארה"ב".

דניאל צוקרמן: "כולנו מרגישים מוכנים, אנחנו בטוחים בעצמנו, כולנו משחקים טוב. אני מאוד מתרגש למשחק ומקווה שילך לנו טוב ונביא שתי נקודות מחר".

בן פתאל: "אני עולה אחרי צוקרמן בתקווה שיביא לנו את הנקודה הראשונה, אני מרגיש טוב אחרי שבוע אימונים טוב ובעזרת השם נביא את שתי הנקודות מחר".