הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טורניר ווימבלדון בוטל. פדרר: "אני הרוס"

לראשונה מאז 1945, תחרות הטניס היוקרתית לא תתקיים במועד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.04.20 - 18:06
תחילת כתבה

בעוד במסגרות שונות עוד מנסים להשלים בצורה כזו או אחרת את עונת המשחקים, אחד מאירועי הספורט היוקרתיים ביותר בעולם, לא ייערך ב-2020. מארגני טורניר ווימבלדון, תחרות הטניס החשובה ביותר, בוטלה באופן רשמי, זאת בעקבות התפרצות נגיף הקורונה.

מדובר בפעם הראשונה מאז 1945 שהטורניר היוקרתי לא יתקיים במועדו, כאשר אז הביטול נבע בעקבות מלחמת העולם השנייה. בתוך כך, מארגני הטורניר הודיעו על מועד רשמי לפתיחת המשחקים בשנה הבאה. על פי הצפי, טורניר הגרנד סלאם באנגליה ייפתח ב-28.6.2021 ויסתיים ב-11 ביולי.

"בראש סדר העדיפיות שלנו הייתה בריאותם ובטיחותם של כל מי שנכנסים יחד כדי לגרום לווימבלדון לקרות - הציבור בבריטניה והמבקרים מרחבי העולם, השחקנים שלנו, האורחים, החברים, הצוות, המתנדבים, השותפים, הקבלנים, תושבים מקומיים - כמו גם האחריות הרחבה שלנו למאמצים של החברה להתמודד עם אתגר גלובלי זה באורח חיינו", נמסר בהודעה הרשמית.

רוג'ר פדרר, שיאן הזכיות בווימבלדון מבין הגברים עם שמונה גביעים, היה הראשון להגיב לחדשות המרעישות. "אני הרוס", צייץ הפנומן השווייצרי, שידוע כמי שמחשיב את ווימבלדון לטורניר האהוב עליו. אגב, אם ימשיך לשחק גם בשנה הבאה, פדרר יגיע לווימבלדון כשהוא רחוק חודש בלבד מיום הולדתו ה-40.