הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל הודיע: לא אשתתף בווימבלדון ובטוקיו

הספרדי הסביר בפוסט: המטרה היא להאריך את הקריירה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.06.21 - 14:40

תגיות: רפאל נדאל

תחילת כתבה

רפאל נדאל הודיע ברשת החברתית כי החליט לוותר השנה על ווימבלדון ועל המשחקים האולימפיים ולהתרכז בהתאוששות אחרי עונת החימר הקשה. הספרדי, כזכור, הודח בחצי גמר הרולאן גארוס, טורניר בו זכה 13 פעמים בעבר, על ידי נובאק ג'וקוביץ'.

"החלטתי לא להשתתף בווימבלדון ובמשחקים האולימפיים בטוקיו השנה. זו אף פעם לא החלטה קלה, אבל אחרי שהקשבתי לגוף שלי ושוחחתי על כך עם הצוות שלי, אני מבין שזו ההחלטה הנכונה", ציין נדאל, "המטרה שלי היא להאריך את הקריירה שלי ולהמשיך לעשות מה שעושה אותי שמח, וזה להתחרות ברמה הגבוהה ביותר ולהמשיך להיאבק על המטרות המקצועיות והאישיות ברמות הגבוהות ביותר".

עוד הוסיף הספרדי: "העובדה שיש שבועיים בלבד בין הרולאן גארוס לבין ווימבלדון, לא עזרה לגוף שלי להתאושש, במיוחד אחרי עונת החימר המתישה. אלו היו חודשיים של מאמץ גדול והחלטתי להתמקד במטרות ארוכות הטווח. ויסות עומסים חשוב מאוד בשלב הזה של הקריירה שלי במטרה להמשיך ולהיאבק על תארים ברמה הגבוהה ביותר. אני רוצה לשלוח ברכה חמה לכל האוהדים שלי ברחבי העולם ובמיוחד בבריטניה וביפן".

"למשחקים האולימפיים תמיד היתה משמעות מיוחדת עבורי, עבור ספורטאי זו תמיד הרוח שהוא רוצה לחיות בה. עשיתי זאת שלוש פעמים בעבר וגם היתה לי הזכות לשאת את הדגל", חתם.