הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תפרוש? נאומי אוסקה: "לא יודעת מתי אשחק שוב"

היפנית במסע"ת מדאיגה: "כשאני מנצחת, אני רק מרגישה הקלה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.21 - 09:59

נאומי אוסקה הפכה בשנה האחרונה לסמל המאבק בדיכאון של ספורטאים ונראה שהיא עדיין נאבקת עם השדים שלה. אחרי ההדחה המפתיעה בסיבוב השלישי של אליפות ארצות הברית הפתוחה, היפנית סיפקה הצהרה מדאיגה במסיבת העיתונאים שמעמידה בסימן שאלה את המשך דרכה בסבב הנשים.

"אני מרגישה שהגעתי לשלב בו אני צריכה להבין מה אני רוצה לעשות עם עצמי ובכנות, אני לא יודעת מתי אשחק את משחק הטניס הבא שלי", הכריזה אוסקה. "אני לא יודעת האם עשיתי התקדמות כלשהי היום או בטורניר בכלל, אין לי כרגע מה להגיד על איך ששיחקתי. כשאני מנצחת אני לא שמחה, אני מרגישה יותר הקלה. כשאני מפסידה אני עצובה מאוד - אני לא חושבת שזה נורמלי".

במהלך ההפסד לליילה אניה פרננדז היה נראה שאוסקה מאבדת את העשתונות, עם צרחה עצבנית, זריקת המחבט וחבטות על הקרקע. "אני די מצטערת על זה. ניסיתי להרגיע את עצמי, אבל יכול להיות שהגעתי לנקודת רתיחה. אני אוהבת אתגרים, אבל לאחרונה אני מרגישה לחוצה כשדברים לא הולכים לכיוון שלי ואפשר לראות את זה. אני לא יודעת למה זה קורה בדרך הזו, אבל אני מרגישה קצת כמו ילדה קטנה", סיפרה בנוסף אוסקה.

בכך, מגיעה לסיומה שנה מאוד מוזרה שעברה על אוסקה. היא התחילה עם הזכייה באליפות אוסטרליה, ההדחה בסיבוב השני ברולאן גארוס, ההודעה שלא תשתתף בווימבלדון משום שהיא לוקחת זמן לעצמה וההפסדים המוקדמים בטוקיו ובארה"ב. האם מדובר בשירת הברבור של הקריירה שלה או שמדובר בהפוגה קלה בלבד? ימים יגידו.