הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בריטניה התאהבה: רדוקאנו הלהיבה את הממלכה

הברכות ממשפחת המלוכה ונסיקת העוקבים ברשתות. כוכבת נולדה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.21 - 08:30

תגיות: אמה רדוקאנו

עוד נשמע ממנה הרבה בשנים הקרובות. אמה רדוקאנו הפכה לשם הכי מדובר בבריטניה עם הזכייה לפנות בוקר (בין שבת לראשון) באליפות ארה"ב הפתוחה, כשהיא רק בת 18, הכי צעירה לזכות בגרנד סלאם מאז מריה שראפובה ב-2004. היא הבריטית הראשונה מאז 1977 שזוכה בטורניר מייג'ור ביחידות, והראשונה בארה"ב מאז ווירג'יניה ווייד ב-1968, והיא הגיעה להישג הפנטסטי הזה מבלי לאבד מערכה אחת באף משחק. כמו כן, היא הטניסאית הראשונה אי פעם, בגברים או בנשים, שזוכה בגרנד סלאם אחרי שהיא העפילה אליו מהמוקדמות.

הטירוף סביבה החל עוד כשהיא חשפה לעולם את הכישרון היוצא דופן שלה בווימבלדון האחרון, בטורניר הגרנד סלאם הראשון שלה בקריירה. היא הגיעה כמדורגת 338 בעולם והודחה רק בסיבוב הרביעי. כעת, עם הגביע החדש בארון, היא צפויה לעלות עד למקום ה-23 בעולם.

ברשתות החברתיות החגיגה הייתה עצומה, כשאלופת ארה"ב הטרייה צברה עוד כ-300 אלף עוקבים בעמוד האינסטגרם שלה. בטוויטר היא זכתה לשלל מחמאות וברכות מכל מיני גורמים, כשהברכה הבולטת מכולן הייתה מהחשבון של משפחת המלוכה, שכתבה: "אין ספק שההופעה הנהדרת שלך ושל היריבה שלך בגמר ליילה פרננדס תתן השראה לדור הבא של ענף הטניס".

היא עדיין לא פרסמה בעצמה הודעות ברשתות, אך כן צילמה את עצמה מודה לכל האוהדים והתומכים בבית: "תודה על כל התמיכה בשלושת השבועות האחרונים ועד המשחק היום. אני מאוד מעריכה את זה, עזרתם לי לעבור רגעים קשים מאוד. תודה שוב ואני מקווה לראות את כולכם בקרוב". בראיון שאחרי ההתמודדות מול הקהל היא הוסיפה: "תודה לכל ניו יורק, תודה שגרמתם לי להרגיש כל כך בבית ממשחק המוקדמות הראשון שלי עד לגמר. אני מאוד אוהבת לשחק כאן מולכם".