הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השני שלו ב-2021: עוליאל זכה בפיוצ'ר מיתר

הישראלי ניצח בגמר יריב בריטי: "שיחקתי טניס טוב השבוע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.21 - 17:14
(צילום: רועי שמשון)
(צילום: רועי שמשון)

תגיות: ישי עוליאל

תחילת כתבה

ישי עוליאל זכה היום (שבת) בפיוצ'ר מיתר, על סך פרסים של 25 אלף דולר, לזכרו של סרן ליעד לביא ז"ל. שחקן נבחרת הדייויס של ישראל, המדורג במקום ה-267 בעולם, גבר 2:6, 4:6 על סטיוארט פארקר הבריטי (592 בעולם) בגמר הטורניר, לאחר שעה ו-49 דקות של משחק. בשבוע הקרוב ייפתח פיוצ'ר נוסף לגברים בעפולה.

זהו התואר השביעי של עוליאל בקריירת הבוגרים והשני השנה לאחר שזכה ב-2021 בטורניר דומה על סך פרסים של 25,000 דולר, ברומניה. זוהי גם זכייה שנייה ברציפות של שחקנים ישראלים בפיוצ'ר בארץ, לאחר שבשבוע שעבר זכתה לינה גלושקו בטורניר קריית מוצקין. הטורניר מחר בעפולה יהיה הרביעי ברציפות בחודש האחרון.

עוליאל, המשחק באקדמיה של דודי סלע אצל המאמנים סלע ויואב בן צבי, אמר בסיום: "אני שמח מאוד על הזכייה בטורניר המדהים הזה לזכרו של סרן ליעד לביא. שיחקתי טניס טוב השבוע, היו לי משחקים איכותיים, אני שמח שהגיעו הרבה מאוד צופים לעודד ולתמוך בי בכל המשחקים שלי, זה נתן לי הרבה מאוד כוח וביטחון. עכשיו אני עם הפנים לפיוצ'ר בשבוע הקרוב בעפולה". לטקס הסיום, בנוכחות ראשי איגוד הטניס ומשפחת לביא, הגיעה גם השרה לשוויון חברתי מירב כהן.

בגמר הזוגות זכו אירו ואסה ולירו ואסה מפינלנד לאחר ניצחון 1:6, 6:7 על נאוקי נאקאגאווה וריו נוגוצ'י היפנים. כמו כן, בגמר התחרות הבינלאומית, טניס יורופ, לגילאי 12 המתקיימת במרכז הטניס בחיפה, התקיימו שני דרבים ישראלים. בגמר הבנים ניצח יונתן ברגר 0:6, 2:6 את רן ברגר ובגמר הבנות גברה אלין אמסלם 1:6, 2:6 על עופרי בר.