הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בתום מותחן: מדבדב התקרב לשלב הבא בטורינו

טורניר סוף השנה: הרוסי גבר 1:2 על זברב תוך 2:39 שעות. ברטיני הפצוע פרש, סינר צורף לאליפות וניצח את הורקאץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.21 - 17:50

דניל מדבדב שואף להיות הראשון מאז נובאק ג'וקוביץ' ב-2015 שמגן על תוארו כאלוף טורניר סוף השנה בסבב הטניס העולמי. הרוסי, המדורג 2 בעולם, עשה הערב (שלישי) צעד משמעותי לעבר השלב הבא באליפות בטורינו עם ניצחון קשה מול אלכסנדר זברב, בתום קרב מותח במיוחד.

מדבדב ניצח 1:2 במערכות כולל שני שוברי שוויון. את המערכה הראשונה הוא לקח עם 3:6 בזכות שבירה אחת שהספיקה לו, ובשאר ההתמודדות אף יריב לא רשם שבירה והמערכות הבאות הלכו לשובר שוויון, כאשר הגרמני, המדורג 3 בעולם, שמר על עצמו במשחק, אך במערכה השלישית הרוסי כבר שמר על חדות והשיג ניצחון שני בטורניר. הקרב כולו נמשך 2:39 שעות.

מדבדב עדיין לא הבטיח סופית את המקום השלב הבא, שכן במשחק השני הערב בין יאניק סינר להוברט הורקאץ', האיטלקי ניצח את הפולני 0:2 (2:6, 2:6). סינר (11 בעולם) החליף את מתאו ברטיני, שהודיע כי הוא לא התאושש מהפציעה שגרמה לו לפרוש מהמשחק מול זברב שלשום, ולכן הוא גם פרש מהטורניר לחלוטין.

גם בנשים טורניר סוף השנה בעיצומו, והוא מתקיים בגוואדלחארה שבמקסיקו. גרבינייה מוגורוסה (5 בעולם) ניצחה 0:2 (3:6, 3:6) את פאולה בדוסה (10 בעולם) בדרבי הספרדי בחצי הגמר, ובכך עלתה לקרב על התואר. היא תתמודד מול המנצחת בין מריה סקארי (6 בעולם) לאנט קונטבייט (8 בעולם) במשחק שייערך לפנות בוקר.