הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דרבי ישראלי בגמר ה-ITF: קמחי מול אלוק

הראשון זכה בזוגות. וגם: חירין מרשימה בטורניר ביוון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.11.21 - 18:58
יתחרו על התואר. קמחי ואלוק (יח"צ)
יתחרו על התואר. קמחי ואלוק (יח"צ)

תחילת כתבה

אוראל קמחי ורון אלוק ישחקו מחר ב-10:00 בדרבי ישראלי בגמר תחרות ה-ITF רמה 2 המתקיימת השבוע במרכז הטניס והחינוך בישראל קרית שמונה.

ארבעת המדורגים הראשונים הגיעו לחצי הגמר בתחרות מארשל לכבודו של שלמה גליקשטיין. קמחי, המדורג ראשון בתחרות, גבר היום 6:7, 7:5 ו-3:6 על אלסיו בסיל מבלגיה המדורג 4 בתחרות ואלוק (מדורג 3) ניצח 3:6 ו-6:7 את איליה סימקין מרוסיה (מדורג 2). הגמר בין שני הישראלים יהיה שחזור של גמר אליפות ישראל לנוער השנה בה ניצח קמחי.

ארבעת השחקנים האלה הגיעו גם לגמר טורניר הזוגות שם ניצחו קמחי וסימקין 3:6 3:6 את אלוק ובסיל. בגמר הבנות ישחקו מחר פטרישיה פאוקסטיטה מליטא (3) ואמליה וואליגורה מבלגיה (8).

בטורניר הבוגרות בהרקליון, יוון, על סך פרסים של 15 אלף דולר, העפילה המדורגת 4, ניקול חירין הישראלית, לחצי הגמר לאחר ניצחון 4:6 ו-2:6 על סימונה אוגסקו מרומניה, ותפגוש מחר את ניקול פוסה הוארגו מאיטליה. חירין העפילה גם לגמר הזוגות, לאחר שיחד עם ראדקה זלניקובה מסלובקיה, ניצחו השתיים 2:6 2:6 את ניקול נדל מישראל ואמילי לינד גאלאגר מבריטניה. בגמר יפגשו השתיים את ג'וליה קימלמן מגרמניה וליאן טראן מהולנד.