הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"טעות אנוש": ג'וקוביץ' הודה שהפר בידוד

בצל סערת הכניסה לאוסטרליה, נולה פרסם כתב הגנה ארוך: "שיקול דעת שגוי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 07:46
תחילת כתבה

אחרי שבועות קשים, נראה שנובאק ג'וקוביץ' סוף סוף זכה לרגיעה אמש (שלישי) לאחר שהוחלט להשיב לו את הוויזה לאוסטרליה, מה שמאפשר לו להתחרות בגראנד סלאם הראשון של 2022. כעת, בהודעה ארוכה, הודה נולה שהפר בידוד בזמן שהיה חיובי לקורונה, במה שכינה "טעות אנוש בלתי מכוונת".

"אני רוצה לדבר על המידע השגוי בנוגע לפעילויות והאירועים אליהם הגעתי אחרי שנמצאתי חיובי, למען המשפחה שלי שנפגעה מכך. אני רוצה להדגיש שעבדתי קשה כדי לשמור על הבטיחות של כל הסובבים אותי", פתח נולה וסיפר: "הגעתי למשחק כדורסל בבלגרד ב-14/12 לאחריו דווח שכמה צופים נמצאו חיוביים. למרות שלא היו לי סימפטומים ערכתי בדיקת אנטיגן זריזה ב-16/12 שהייתה שלילית ומתוך רצון להבטיח את בריאותי רשמית ערכתי גם בדיקת PCR באותו היום".

"ביום למחרת הבדיקה, הגעתי לאירוע חלוקת פרסי ילדים בבלגרד, ערכתי בדיקת אנטיגן מהירה והייתי שלילי שוב. לא היו לי סימפטומים, הרגשתי טוב ולא קיבלתי הודעה שבדיקת ה-PCR שערכתי חיובית עד לאחר האירוע הזה. ב-18/12 הגתי למרכז הטניס בבלגרד כדי לערוך ראיון ל"לאקיפ" אליו התחייבתי לפני זמן רב. ביטלתי את כל יתר האירועים שהייתי אמור להגיע אליהם מלבד אותו ראיון".

"הרגשתי שזו המחוייבות שלי להתראיין ל"לאקיפ" ולא רציתי לאכזב את העיתונאים, אבל שמרתי על ריחוק ועטיתי מסיכה מלבד הצילומים. כשהגעתי הביתה, במטרה להמשיך את הבידוד, הבנתי שזו הייתה טעות בשיקול הדעת והייתי צריך לדחות את הפגישה. בהצהרה שנתתי בדרך לאוסטרליה, המידע הזה ניתן לרשויות ההגירה והסוכן שלי התנצל על הטעות. זאת הייתה טעות אנוש לא מכוונת. אנחנו נמצאים בימים מאתגרים של מגיפה עולמית ולפעמים טעויות כאלה יכולות לקרות".