הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רומה ע"י אביו": הסיבוך הענק של דל פוטרו

חוב של 30 מיליון דולר והליך פשיטת רגל. המדורג 3 בעבר בצרות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 20:10
חוב של 30 מיליון דולר (GETTY)
חוב של 30 מיליון דולר (GETTY)
תחילת כתבה

לפני שלוש וחצי שנים חואן מרטין דל פוטרו כבר חשב שהתגבר על הכל. הטניסאי האדיר מארגנטינה חזר מפציעות קשות שמנעו ממנו לשחק תקופות ארוכות, והצליח לשחזר הישגי ענק מתחילת הקריירה שלו בדרך לדירוג השיא שלו באוגוסט 2018 - המקום השלישי בעולם.

אלא שמאז, חוסר המזל שב היכה, הארגנטינאי נפצע שוב ושוב והידרדר עד למקום ה-754, זאת נכון לעכשיו. כעת, רגע לפני שהוא שב לפעילות בחודש הבא לאחר פציעה נוספת שהשביתה אותו, בן ה-33 נכנס בעל כורחו אל סערה חדשה בחייו - חובות ענק על סך 30 מיליון דולר שהותיר לו אביו, שנפטר בשנה שעברה.

אביו של הטניסאי היה אחראי על חוזי הטניס של בנו וגם ניהל את כספיו, אלא שהשקעות רעות במיוחד, ולפי דיווחים גם הסתבכות בהימורים, הובילו לכך שבנו כעת מוגדר כפושט רגל ונותר עם 10% בלבד מסך כספיו בעודו נקלע אל כאוס ענק. לפי הנחשף, אביו של דל פוטרו רכש לא פחות מ-9,000 דונמים וכמות ציוד אדירה לצורך כניסה לעסקי הסויה, אך ללא ידע הסתבך בעסק שהותיר בור כלכלי אדיר מאחור.

"דניאל דל פוטרו רימה את בנו, שנותר לבד בהתרחשות הנוראית ביותר שאפשר לדמיין", נכתב המקומי שחשף את הסיפור. "עם מות אביו, אנשי ההוצאה לפועל דפקו על דלתו של דל פוטרו ודרשו את הכסף. האב לבית המשפחה לא סיפר לבנו מה הוא עושה עם ההון שלו ובסופו של דבר הוא בזבז את כולו. הוא לא ידע כיצד להשקיע".