הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אסלן קראצב ניצח את אנדי מארי וזכה בטורניר סידני

תואר ATP שלישי לרוסי - ישראלי, ששייט עם 3:6, 3:6 על הבריטי הבלתי נגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.01.22 - 12:47
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

טורניר סידני היה רק מתאבן לקראת אליפות אוסטרליה המסקרנת, אבל בפועל הגמר סיפק לנו קרב מסקרן בסיומו אסלן קאראצב זכה בתואר אחרי 3:6, 3:6 על אנדי מארי. מדובר בתואר ה-ATP השלישי בקריירה של הרוסי - ישראלי וניצחון מרשים על מי שנחשב בעשור הקודם לאחד הטניסאים הגדולים בסבב.

כדי להגיע למעמד, קראצב לא עבר משוכות גבוהות במיוחד, אבל נזקק לשני שוברי שוויון כדי לצלוח את רבע וחצי הגמר. הפעם, המדורג 20 בעולם לא התקשה במיוחד, שבר כבר בהזדמנות הראשונה שלו במשחק ועשה זאת שלוש פעמים נוספות כדי לסגור עניין.

מן העבר השני עמד כאמור אנדי מארי, שנגד כל הסיכויים שב לשחק טניס מקצועני זאת אחרי שרק לפני שלוש שנים זכה לפרידה מרגשת באוסטרליה עצמה. זוהי גם הייתה הפעם הראשונה שהעפיל לגמר טורניר ATP מאז 2019 וקיווה גם לסגירת מעגל מיוחדת, אבל לא היה יכול לאיכות של יריבו, שהיה המדורג הגבוה ביותר בטורניר.

וכעת, השניים יחכו בסבלנות ליום שני, אז תצא לדרך אליפות אוסטרליה הפתוחה. קראצב יפגוש את המדורג 72 בעולם חאומה מונאר, אותו אמור לעבור ללא בעיות בעוד מארי יפגוש עוד יריב קשה - הגיאורגי ניקולוז בסילאשווילי, המדורג 23 בעולם. הולך להיות מעניין.