הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש להם IQ נמוך": פליטת הפה של מדבדב

הטניסאי המדורג 2 זעם על הקהל בניצחון על קיריוס. ומה הקשר לרונאלדו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.22 - 17:53

(בנגן הווידאו שלמעלה: הניצחון של מדבדב על ניק קיריוס)
הוציאו אותו משלוותו.
אחרי שגבר 1:3 (6:7, 4:6, 6:4, 2:6) על הגיבור המקומי ניק קיריוס (115), דניל מדבדב (2) היה אחראי לאמירה מאוד לא שגרתית כלפי הקהל האוסטרלי.

ה"רומן" בין הרוסי לקהל המקומי החל כבר במהלך ההתמודדות בשלב 64 האחרונים, כשמדבדב "זוכה" לקריאות מהיציעים במהלך המשחק. "כששורקים לך 'בוז' בין ההגשה הראשונה לשנייה, זה לא קל, אז אתה חייב להישאר רגוע ולנצח את המשחק", אמר הטניסאי השני בטיבו בעולם בראיון שאחרי המשחק בעודו על המגרש ולמשמע אוזנו של הקהל.

כצפוי, ההמונים ביציעים הגיבו בשריקות נוספות כלפי מדבדב, בעוד המראיין ג'ים קורייר, זוכה אליפות אוסטרליה הפתוחה לשעבר, מנסה לדברר את הקהל. "הם צועקים 'סיו', כמו רונאלדו בכדורגל", אמר טניסאי העבר למדורג 2, שהשיב והפנה את זעמו כלפי האלפים ביציעים: "אני לא שומע אותך ג'ים. תראו קצת כבוד לג'ים קורייר. אם אתם יכולים להראות כבוד למישהו, לפחות תראו אותו לג'ים קורייר".

אך פליטת הפה האמיתית של מדבדב הגיעה אחרי שירד מהמשטח, כשבראיון ל-ESPN אמר את הדבר הבא בהתייחסו לקהל: "זה כל כך מאכזב כי אלו לא כולם ששורקים, אבל אלו שעושים זה הם ככל הנראה בעלי IQ נמוך".

אגב, חשוב לציין כי הקהל באוסטרליה קורא את קריאתו של רונאלדו לכל אורך הטורניר. אפילו אנדי מארי יצא כנגד ה"טרנד" שמוציא את הטניסאים משלוותם: "אני חושב שהם עושים 'סיו' או משהו, מה שרונאלדו עושה כשהוא מבקיע. זה מעצבן בצורה מדהימה".