הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"21 זה לא מספיק": נדאל במסר לפדרר ונולה

הזוכה באליפות אוסטרליה סיפר: "הייתי בלחץ, היו יותר מדי בעיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.22 - 18:52

אדי הזכיה כבר החלו להתפזר, אבל רגע לפני שהוא חוזר לאימונים - רפאל נדאל התייצב הערב (רביעי) מול התקשורת הספרדית וסיפר על התחושות אחרי הזכיה בגרנד סלאם ה-21.

"טניס תמיד משאיר לך אופציה, תמיד יש אפשרות להשיג משהו חשוב", אמר השור ממאיורקה בהתייחס לשקט בגזרתו לפני אליפות אוסטרליה. "הסחרור הזה קיים אצל כולם, אבל אם תישאר קרוב האופציה קיימת", סיפר הפנומן על הדרך הקשה שעבר עד הזכיה באליפות אוסטרליה. "לפני הגמר לא יכולתי לחשוב בבהירות, הייתי מתוח, עצבני ומותש. זה היה משחק חשוב, אבל להגיע אליו זו מתנה".

נדאל המשיך וסיפר: "לא אכחיש שהייתי בלחץ לפני הגמר. ידעתי שזה משחק חשוב, והפעם היו לי כמה חודשים רעים עם יותר מדי בעיות. לא התאמנתי טוב ואז נדבקתי בנגיף, לא הצלחתי להרכיב שבוע אימונים רצוף. היו מקרים שהמזל היה לצידי. זו הייתה חוויה מרהיבה, השגתי משהו שהוא מאוד מיוחד עבורי והייתי תחרותי בצורה מפתיעה".

ומה הלאה? נדאל הוסיף: "אני רואה את עצמי ממשיך לשחק ברמה גבוהה עכשיו יותר מאשר לפני ארבעה שבועות. החזקתי מעמד מבחינה פיזית וזה זריקת ביטחון ואנרגיה להמשך. יש לי את הנחישות והמוטיבציה לכך".

על המאבק הסופרטיבי מול נובאק ג'וקוביץ' ורוג'ר פדרר אמר וסיכם נדאל: "אני אשמח להיות זה עם הכי הרבה גראנד סלאמים מבין שלושתינו (ג'וקוביץ', פדרר והוא), אבל אני לא חושב ש-21 זה מספיק כדי לזכות בטייטל. העתיד יקבע. בכל מקרה, אני מרגיש בר מזל. השגתי יותר ממה שחלמתי עליו בתור ילד".