הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אלקרס יהיה הטניסאי הטוב בהיסטוריה"

ריק מאסי, שאימן חמישה מספרי 1, בטוח: "לא ראיתי אף אחד כזה כבר 30 שנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.22 - 18:42

תגיות: קרלוס אלקרס

פתיחת שנת 2022 בסבב הטניס העולמי המשיכה עימה את עלייתו של כוכב צעיר וכבר לא אלמוני - קרלוס אלקרס שמו. הטניסאי הספרדי עוד לא חגג יום הולדת 19 אבל כבר נמצא מרחק נגיעה מהטופ 10 (מדורג 11) והספיק לרשום שתי זכיות מרשימות בריו דה ז'נרו ומיאמי. כל מביני העניין העולם הטניס מבינים שמדובר בשחקן שהולך להגיע הכי רחוק שיש, ואחד כזה הוא ריק מאסי, שידוע בתור אחד המאמנים הטובים שהיו.

"קרלוס אלקרס הוא שונה. אימנתי המון שנים, ראיתי המון שחקנים עם פוטנציאל - פדרר כשהיה צעיר, נדאל כשהיה צעיר, ג'וקוביץ'. אבל לא ראיתי אף אחד כמו הילד הזה ב-30 השנה האחרונות", אמר מאסי בערוץ היוטיוב שלו, "הוא יהיה השחקן הכי טוב בהיסטוריה. לא ראינו דבר כזה".

מאסי הוא לא אחד שאפשר להמעיט בערך דבריו, שכן הוא אימן לא פחות מחמישה שחקנים ושחקניות שדורגו במקום הראשון בעולם - אנדי רודיק, ג'ניפר קפריאטי, מריה שראפובה ושתי האחיות וויליאמס.

כשמדברים על אלקרס אי אפשר שלא להתעסק בהשוואות לספרדי אחר, רפאל נדאל. לפני פחות משבועיים השור ממאיורקה גבר על בן ה-18 בחצי גמר טורניר אינדיאן וולס. על ההשוואה ביניהם אמר מאסי: "הוא יהיה כמוהו. יש לו את אותו הלך מחשבה. הוא מצליח להפוך הגנה להתקפה ברגע".