הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: זברב הודח במשחקו הראשון במינכן

הגרמני ספג 6:3, 6:2 מידיו של רון הצעיר והתנצל: "סליחה על איך ששיחקתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.22 - 17:48

אחרי שזכה בשנה שעברה בלא פחות משישה תארים, אלכסנדר זברב המשיך היום (רביעי) ביכולת הרעה שלו ב-2022, כשסיים את דרכו בטורניר מינכן עם 6:3, 6:2 מאכזב נגד הולגר רון. יריבו של הגרמני הוא נער בן 18, יליד דנמרק, המדורג במקום ה-70 בעולם. זוהי הפעם הראשונה בשנה האחרונה בה זברב הודח מטורניר על ידי שחקן שלא מדורג בטופ 50 בעולם.

הדני הצעיר לא התקשה נגד המדורג שלישי בעולם, כשהוא הוביל 2:4 כבר בפתיחה ולמרות התעוררות מאוחרת של זברב, הטניסאי הצעיר הצליח לרשום ניצחון גדול במערכה הראשונה. כבר בפתיחת המערכה השנייה שבר רון את יריבו והפעיל לחץ, שלבסוף שבר את הגרמני מנטלית, בדרך לניצחון הגדול בקריירה של הטניסאי הצעיר.

לאחר ההפסד, זברב פרץ בבכי והתנצל בפני הקהל שנכח באיצטדיון. במסיבת העיתונאים שאחרי המשחק, זברב הפך את ההתנצלות למילולית: "אני באמת לא יודע מה להגיד, אני מצטער בפני מארגני הטורניר והקהל שבא לראות, על כך ששיחקתי ככה היום".

מדובר בניצחון הגדול ביותר בקריירה של רון, שבשנה שעברה עוד היה מדורג מחוץ לטופ 500 הטניסאים בעולם. מנגד, זברב עדיין לא זכה באף תואר ב-2022 ומי שהיה מדורג במקום השני בעולם עד לפני מספר שבועות עלול למצוא עצמו נמוך יותר ברשימה, בעקבות היכולת שהציג השנה. לפי התגובה שלו במסיבת העיתונאים, גם הוא יודע זאת.