הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שינוי בעלילה: האם ג'וקוביץ' ישחק בארה"ב?

הטניסאי הסרבי קיבל תמיכה ממקור לא צפוי, בצל סירובו בנושא החיסונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.22 - 08:08
תמיכה ממקור לא צפוי. ג'וקוביץ' (GETTY)
תמיכה ממקור לא צפוי. ג'וקוביץ' (GETTY)

תמיכה ממקור לא צפוי? בזמן שנובאק ג'וקוביץ' ממשיך להיות "ברשימה השחורה" לכניסה לארצות הברית, בעקבות עמדתו בנוגע לחיסוני הקורונה, נראה כי הטניסאי הסרבי מקבל תמיכה ממקור כוח שהוא לא בהכרח ציפה לו. במכתב ששלחה מארשה בלאקבורן, סנטורית שמייצגת את מדינת טנסי בסנאט האמריקאי, לארגון הבריאות האמריקאי, היא דרשה לאפשר לטניסאי להיכנס ולהשתתף באליפות ארצות הברית הפתוחה.

"הסאגה סביב ג'וקוביץ' מציגה את הבעייתיות בנהלים של ארגון הבריאות. העם האמריקאי מוכן להתקדם הלאה מהמגיפה הזו ורשימת החוקים העצומה שנלווית אליה, אבל ממשל ביידן רוצה מגיפה תמידית. על ידי איסור כניסתו, הממשל מציג את הצביעות שלו בנושא הקורונה. הפעולות של ממשל ביידן הן לא הרצון של העם האמריקאי. אני כותבת את המכתב הזה בבקשה לאפשר לנובאק ג'וקוביץ' לשחק באליפות ארצות הברית הפתוחה ולהסיר את כל מגבלות הקורונה הנותרות".

רק לפני מספר שבועות ג'וקוביץ' צוטט ואמר כי הוא יתאמן לאליפות ארצות הברית כאילו הוא ישתתף בה וסרטונים שלו מתאמן במרץ אף עלו והופצו ברשת. סנאטורים נוספים הצטרפו גם הם לבקשתה של בלאקבורן, לצד לחץ לא קטן מצד אנשים בעולם הטניס וכעת, עם תמיכה של סנאטורים, הסרבי עשוי לקבל את ההזדמנות לה חיכה, ההזדמנות לחזור לטופ של דירוגי ה-ATP.