הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'וקוביץ' איבד 3 נקודות משחק, איטליה בגמר

צפו בדרמה: נולה היה יכול להעלות את סרביה לגמר הדייויס, אך הפסיד לסינר ביחידים ואז גם נכנע בזוגות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.23 - 21:10

בנגן הווידאו למעלה: תקציר ההפסד של ג'וקוביץ' לסינר ביחידים

כשחושבים על המונח "ווינר" בעולם הספורט, אחד השמות הראשונים שקופצים לראש הוא ללא ספק נובאק ג'וקוביץ', אחד הספורטאים שנחשבים ל-GOAT בענף שלו. אולם, את מה שקרה הערב (שבת) הוא בוודאות יעדיף לשכוח כדי שזה לא יכתים לו את מוניטין הווינר שלו.

נבחרת סרביה הפסידה בחצי הגמר של גביע דייויס לאיטליה, הרבה בגלל פספוס עצום של ג'וקוביץ'. הסרבים הובילו 0:1 במפגש בזכות ניצחון של מיומיר קצ'מנוביץ' על לורנזו מוסטי (7:6, 2:6, 1:6), ונולה קיבל הזדמנות להעלות את הנבחרת שלו לגמר כשהגיע למצב של שלוש נקודות משחק מול יאניק סינר. המדורג ראשון בעולם איבד את כל שלוש הנקודות, והפסיד במשחק 6:2, 2:6, 7:5 בדרך ל-1:1 במפגש.

במשחק הזוגות המכריע, ג'וקוביץ' וקצ'מנוביץ' הפסידו 6:3, 6:4 לסינר וללורנזו סונגו, ובכך האיטלקים עלו עם 1:2 במפגש וינסו לזכות בתואר בפעם השנייה בתולדותיהם. הפעם הקודמת הייתה ב-1976. מי שמחכה להם בגמר היא אוסטרליה, שאתמול ניצחה 0:2 את פינלנד בחצי הגמר הראשון עם שני ניצחונות במשחקי היחידים של אלכס דה מינור ואלכסיי פופירין.

מבחינת סרביה, מדובר באכזבה עצומה שכן היא גם כן זכתה בגביע דייויס רק פעם אחת, ב-2010, אז ג'וקוביץ' סיפק את הסחורה ובלט בשורות הנבחרת. אגב, סינר הוא הראשון אי פעם שמנצח את ג'וקוביץ' אחרי שהסרבי הגיע למצב של שלוש נקודות משחק. הוא גם הראשון מאז 2011 שמנצח את נולה במשחק יחידים בגביע דייויס. מדהים.

צפו בתקציר משחק הזוגות >>>