ברצלונה שימי לב. מסי: "אני בעד מדריד"

הפנומן הארגנטיני לא עבר לצד ליריבה המושבעת, אלא רק הביע תמיכה בעיר שנאבקת על הזכות לארח את האולימפיאדה ב-2020

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.09.13 - 09:52
הפעם הוא בעד מדריד. מסי
הפעם הוא בעד מדריד. מסי
תחילת כתבהליאו מסי בעד מדריד. קשה להאמין אבל זו האמת. יחד עם זאת, כל אוהדי ברצלונה ממש לא צריכים להילחץ. הפנומן הארגנטיני לא עבר וגם לא יעבור ליריבה המושבעת, אלא רק הביע את תמיכתו בעיר, שנאבקת על הזכות לארח את המשחקים האולימפיים בשנת 2020.

בסוף השבוע קרוב ייערך בבואנוס איירס, בירת ארגנטינה, הכנס ה-125 של הוועד האולימפי הבינלאומי. במסגרת הכנס תוכרע השאלה מי תארח את המשחקים האולימפיים ב-2020, כאשר חברי הוועד הם אלה שיקבעו. לקו הגמר הגיעו שלוש ערים - טוקיו (יפן), איסטנבול (טורקיה) ומדריד (ספרד).

ליאו מסי, שהגיע לארגנטינה במטרה להתכונן למשחקי נבחרתו במוקדמות גביע העולם במסגרת הבית הדרום אמריקאי, הפך מיד למטרה עבור אנשי יחסי הציבור של הוועדה המארגנת ורתמו אותו לקמפיין. "אני תומך במדריד ב-2020", אמר ליאו מסי בהצהרה משותפת עם יו"ר הוועדה המארגנת של מדריד, אלחנדרו בלאנקו.

מסי לבש חולצה שעליה מתנוסס הסמל של "מדריד 2020" והוסיף: "אם מדריד תארח את המשחקים האולימפיים זה יתרום לעיר ולספורט כולו בספרד". בבירת ספרד דאגו להדגיש את העובדה שהספורטאים ישמחו להגיע להתחרות בעיר. "כל ספורטאי רוצה להתחרות במשחקים האולימפיים ובמדריד זו תהיה חוויה", אמר הפרעוש.

היו"ר בלאנקו הודה למסי כשאמר: "עבורנו זה כבוד גדול לקבל את התמיכה של מי שנחשב לספורטאי ואדם גדול". גם פאו גאסול, שלא ישחק עם נבחרת ספרד ביורובאסקט, הגיע לבואנוס איירס כדי להביע את תמיכתו בהצעה של העיר לארח את המשחקים האולימפיים. הנסיך פליפה צפוי לנאום לטובת מדריד בכנס בסוף השבוע.