קבוצת דלק תאמץ את הגולש נמרוד משיח

משיח, שינסה להגיע לריו 2016, סיפר: "אעשה הכל כדי להגיע לאולימפיאדה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.06.14 - 11:11
משיח, יגיע לריו? (התמונה באדיבות הוועד האולימפי)
משיח, יגיע לריו? (התמונה באדיבות הוועד האולימפי)
תחילת כתבה

קבוצת דלק, המעניקה חסות לוועד האולימפי בישראל ולמשלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו 2016, תאמץ את הגולש נמרוד משיח. כזכור, לפני כשלושה חודשים הודיעה קבוצת דלק על מתן חסות למתעמלת האומנותית נטע ריבקין.

משיח, שיחגוג בחודש הבא 26, התמודד על הזכות לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בלונדון 2012, אך בישורת האחרונה הפסיד את הכרטיס לשחר צוברי. השנה (2014) משיח זכה במדליית כסף בתחרות גביע העולם בארה"ב. ב-2013 זכה במדליית זהב באליפות דרום אמריקה שנערכה בברזיל, ובמקום השישי באליפות העולם שהתקיימה גם היא בברזיל.

"אני חייב לעצמי חוב גדול - לממש את החלום שלי ולייצג את ישראל במשחקים האולימפיים. אני לא מוכן לוותר לעצמי ואעשה כל שביכולתי להגיע לריו – ולהצליח. אני נרגש מאד וגאה לקבל את האמון המלא מקבוצת דלק – מהמובילות במשק הישראלי", אמר משיח בהתרגשות רבה בטקס חתימת ההסכם.

"נמרוד משיח מייצג את  החתירה למצוינות, התמדה ושאיפה ליותר, יחד עם היכולת לצלוח את המשימות שהציב לעצמו. אלה בדיוק הערכים שחרטה קבוצת דלק על דגלה", אמר מנכ"ל קבוצת דלק, אסי ברטפלד,  "כמו קבוצת דלק גם נמרוד מזוהה עם  הישגיות, מקצועיות ונחישות ואנו מקווים כי נעזור לו להביא כבוד וגאווה למדינת ישראל".

ההודעה היום הינה בנוסף להודעה המשותפת מלפני מספר חודשים  בה הודיעה  קבוצת דלק, הנמצאת בשליטת יצחק תשובה, כי תעניק חסות למשלחת ישראל למשחקים האולימפיים בריו. שיתוף הפעולה יכלול בין השאר סיוע ותמיכה בספורטאים ובמאמנים של המשלחת הישראלית, במהלך שלוש השנים הקרובות, בשלבי ההכנה השונים שלהם למשחקים האולימפיים.