הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סקי מים: אביב לוי הוא אלוף אירופה

הגולש קבע את תוצאת השנה ולקח את הזהב. מנכ"ל האיגוד: "לוי הוכיח לאורך כל העונה שאין ראוי ממנו לעמוד על ראש הפודיום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.15 - 13:45
אלוף אירופה. אביב לוי על ראש הפודיום (באדיבות איגוד סקי המים)
אלוף אירופה. אביב לוי על ראש הפודיום (באדיבות איגוד סקי המים)

תגיות: סקי מים

אלוף אירופה בסקי מים בכבלים הוא ישרלאי. הגולש אביב לוי (24) לקח את הזהב בתחרות שנערכה באוסנברוק שבגרמניה, כשקבע את תוצאת השנה בסגנון הסלאלום. הזכיה היא המשך ישיר לזהב אותו קטף לפני חודשיים באליפות גרמניה הפתוחה, אז גם קבע שיא אישי.

אליפות אירופה נערכה במזג אויר חורפי, אבל לאביב לוי זה לא הפריע. הישראלי הביס את מריוס שימנסקי המקומי, שהסתפק במקום השני ואת רוברט פוגשטלר האוסטרי שלקח את מדליית הארד. כאמור, הניצחון של לוי הושג בסטייל, עם התוצאה הטובה ביותר ב-2015.

הנבחרת הישראלית כללה בין היתר גם את סגן אלוף העולם אור שיניוק, שלרוע מזלו איבד את המגלש שלו, שלא הגיע בטיסה לגרמניה. רכש מגלש חדש אך לא הצליח להעפיל איתו לשלב הגמר. מושיקו צדקה לא הצליח גם הוא לעלות, כאשר הגולשת אביב אטיב סיימה במקום החמישי.

ענף סקי המים הכולל את מקצועות הוויקבורד, וויקסקיט, סלאלום, קפיצות, טריקס וסקי מים, פועל בישראל תחת התאחדות "אילת". מעוז טל, מנכ"ל איגוד סקי המים, בירך אחרי הזכיה: "אביב לוי הוכיח לאורך כל העונה שאין ראוי ממנו לעמוד על ראש הפודיום. הוא ניצח בכל תחרויות הסבב האירופאי, הגיע בכושר נפלא לאליפות אירופה וניצח בפער גדול לעומת האחרים. מדליה ראשונה באליפות אירופה לבוגרים לאביב ושמחה גדולה בקרב המשלחת". נשיא התאחדות "אילת" אריק קפלן הוסיף: "אני גאה בספורטאי 'אילת' שממשיכים להביא כבוד למדינת ישראל. נמשיך לעשות עבורם את המיטב".