הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זירת ההחלקה על הקרח, Oneice, תפתח מחדש

בשורה לחובבי הז'אנר: המתקן שבשרון פתח את שעריו למשפחות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.20 - 10:59
(נאור מרק)
(נאור מרק)

בשורה לחובבי ספורט החורף בישראל: זירת הקרח Oneice שבשרון תפתח מחדש לפעילות בסוף השבוע של חג השבועות. המתקן, שהוא הגדול מסוגו בישראל ובו שתי זירות קרח, פתח את שעריו זמן קצר לפני התפרצות נגיף הקורונה, ומאז נותר סגור. כעת, עם מתן ההקלות בסגר, הוא שב ופותח את שעריו לחובבי ספורט הקרח וכן למשפחות ולילדים.

הפתיחה מחדש התאפשרה בזכות מתווה מיוחד שהוכן לפעילות על הקרח, תוך הקפדה  על בריאות המחליקים והמלווים. בעלי  Oneice, אלי אברמוביץ', אמר לאתר ערוץ הספורט: "אנו שמחים מאוד על הפתיחה מחדש. כמובן שכל מי שיבוא יעבור בדיקת חום בכניסה ותשאול קצר לגבי בריאותו. ישנה כמובן חובת חבישת מסכה, יש תור מסודר, וברחבי האולם מפוזרים בקבוקי אלכוג'ל ומגבות נייר. אחרי כל סבב החלקה, אנו מחטאים ומנגבים את הכל - מחליקיים, מעקות, את ה"דובים" (מתקני עזר על הקרח למחליקים צעירים) ויש הוראות והכוונה בכל פינות האולם".

אברמוביץ' הוסיף ואמר כי מספר קבוע של מחליקים יורשה בכל עת להימצא על משטחי הקרח. "גודלה של זירת הקרח ב-Oneice דווקא מסייעת לנו בשמירה על הריחוק החברתי המתבקש, ואנו מקפידים על כך. בנוסף הקמנו מתחמים שבהם יכולים המחליקים להחליף בגדים ונעליים בצורה בטוחה, ומבלי להיכנס לחדרי ההלבשה".

כיום כבר מגיעים מאות מחליקים צעירים מגילאי הגן ועד לתיכון למרכז ההחלקה החדש הסמוך לכפר יונה. שתי האקדמיות הפועלות במקום, להוקי קרח ולהחלקה אומנותית, כבר שבו לפעילות מלאה. בכוונת פרנסי המקום לפצות את המחליקים ושחקני ההוקי שרוצים לחזור לכושר ובחודשי הקיץ תתקיים פעילות מוגברת, הכוללת טורנירים בסופי השבוע. "טרם החלטנו האם וכיצד נסיים את עונת ההוקי קרח שהופסקה", אמר אברמוביץ', "אבל הדבר החשוב ביותר הוא שחזרנו להחליק על הקרח".