חשד: אלופת ישראל בעבר ניהלה רשת סחר בנשים

הותר לפרסום: נחשפה רשת למטרות זנות שפעלה בדירות דיסקרטיות, במסווה של שירותי עיסוי. שמונה חשודים נעצרו, כולל הספורטאית ובעלה, הקורבנות הועברו למקום בטוח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.06.20 - 09:00

תגיות: משטרת ישראל

תחילת כתבה

בוידאו: רגעי המעצר של הספורטאית

הותר לפרסום: בתום חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, בשיתוף עם רשות המיסים והביטוח הלאומי, נחשפה רשת סחר בנשים למטרות זנות שנוהלה, תאמינו או לא, על ידי אלופת ישראל בעבר. שמונה חשודים, כולל האתלטית לשעבר ובעלה לשעבר, נעצרו ויובאו הבוקר (שני) לבית משפט השלום בת״א לדיון בהארכת מעצרם, בעוד הקורבנות הועברו למקום בטוח בו תוענק להן הגנה.

על פי החשד, הרשת עסקה בהבאת נשים לארץ לצורך עיסוק בזנות בדירות דיסקרטיות בגבעתיים, ר"ג, פ"ת ורעננה במסווה של מתן שירותי עיסוי. בראש הרשת עמדה אישה בת 50 מר"ג אשר הובילה, בין היתר, את גיוס הקורבנות, ניהלה את הרשת ואף הדריכה את הנשים כיצד עליהן לפעול במסגרת עבודתן.

מחקירה סמויה של המשטרה עולה כי הרשת פעלה מזה מספר שנים וכי החשודים פעלו באופן שיטתי ומתוחכם, תוך ניצול ופגיעה בקורבנות, אותם נהגו לגייס באמצעות פרסום מודעות באתרים בשפה הרוסית בארץ ובחו״ל: ״דרושות מעסות - שכר גבוה״. במסגרת החקירה ייחקרו המעורבים גם בחשד לביצוע עבירות הלבנת הון בהיקפים המוערכים במיליוני שקלים ועבירות נוספות.