סבטלנה גנזדילוב היא החשודה בסחר בנשים

הותר לפרסום שמה של האתלטית לשעבר: נחשפה רשת למטרות זנות שפעלה בדירות דיסקרטיות, במסווה של שירותי עיסוי. שמונה חשודים נעצרו, כולל הספורטאית ובעלה, הקורבנות הועברו למקום בטוח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.06.20 - 13:44

תגיות: משטרת ישראל

תחילת כתבה

בוידאו: רגעי המעצר של הספורטאית

הותר לפרסום: סבטלנה גנדזילוב, אתלטית לשעבר ובין השאר שיאנית ישראל בקרב 7, היא החשודה המרכזית בהפעלת רשת סחר בנשים למטרות זנות.

כזכור, לפני כשלושה שבועות נחשף כי בתום חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, בשיתוף עם רשות המיסים והביטוח הלאומי, נעצרה גם ספורטאית עבר. כעת, כאמור, שמה הותר לפרסום. מעבר לגנדזילוב, נעצרו שבעה חשודים בפרשה, בעוד הקורבנות הועברו למקום בטוח בו תוענק להן הגנה.

על פי החשד, הרשת עסקה בהבאת נשים לארץ לצורך עיסוק בזנות בדירות דיסקרטיות בגבעתיים, ר"ג, פ"ת ורעננה במסווה של מתן שירותי עיסוי. בראש הרשת עמדה אישה בת 50 מר"ג אשר הובילה, בין היתר, את גיוס הקורבנות, ניהלה את הרשת ואף הדריכה את הנשים כיצד עליהן לפעול במסגרת עבודתן.

מחקירה סמויה של המשטרה עולה כי הרשת פעלה מזה מספר שנים וכי החשודים פעלו באופן שיטתי ומתוחכם, תוך ניצול ופגיעה בקורבנות, אותם נהגו לגייס באמצעות פרסום מודעות באתרים בשפה הרוסית בארץ ובחו״ל: ״דרושות מעסות - שכר גבוה״. במסגרת החקירה ייחקרו המעורבים גם בחשד לביצוע עבירות הלבנת הון בהיקפים המוערכים במיליוני שקלים ועבירות נוספות.