"עירני ומגיב לסביבה": מצבו של וודס משתפר

משפחתו של הגולפאי המפורסם עדכנה. מפורסמים הביעו תמיכה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 09:15

תגיות: טייגר וודס

תחילת כתבה

בארה"ב ממשיכים לעקוב מקרוב אחר מצבו הרפואי של טייגר וודס, שנפצע אמש (שלישי) באופן בינוני-קשה בתאונת דרכים שעבר. הגולפאי המפורסם שסטה עם רכבו בלוס אנג'לס, עבר ניתוח חירום ברגלו כשהוא סובל משברים שונים. וודס בן ה-45 ממשיך להתאושש ולא נשקפת סכנה לחייו.

"הוא עירני, מגיב לסביבה ומתאושש בחדרו", כך נמסר ממשפחתו שפרסמה הודעה רשמית בחשבון הטוויטר הפרטי של וודס. "אנחנו מודים לכולם על התמיכה וההודעות ברגע הקשה הזה. טייגר היה מעורב בתאונת דרכים בקליפורניה, הוא עבר ניתוח ארוך בחלק התחתון של רגלו הימנית ובקרסול אחרי שהגיע לבית החולים. תודה לרופאים ולבית החולים בלוס אנג'לס, שהתמיכה שלהם הייתה יוצאת מן הכלל. אנחנו ממשיכים להודות לכם אך מבקשים פרטיות".

שחקן הגולף היה היחיד ששהה ברכבו במהלך התאונה. על פי הדיווחים, בשעה 7:12 בבוקר וודס סטה מהדרך והתהפך. כפי שניתן לראות בסרטון, מכוניתו ספגה נזק משמעותי במיוחד וכריות האוויר נפתחו. על מנת להוציאו ממנה נאלצו מכבי האש והפרמדיקים לחלצו באמצעות כלי שנקרא "מלתעות החיים", בו משתמשים כאשר אין אפשרות לפתוח את הרכב ידנית.

וודס נחשב לאחד משחקני הגולף הגדולים, המפורסמים והמשפיעים בכל הזמנים. באמתחתו חמישה תארי מאסטרס, ארבע אליפויות PGA, שלוש US OPEN ועוד שלוש אליפויות פתוחות. לצד 82 תארים בסך הכל בקריירה הענפה שלו, הוא נבחר 11 פעמים כשחקן השנה בסבב ה-PGA, שיא כל הזמנים, והחזיק הכי הרבה שבועות כראשון בדירוג העולמי (683). הצלחתו המקצועית האדירה הביאה עימה גם שגשוג כלכלי, כשהפך לספורטאי הראשון בהיסטוריה ששווה מעל למיליארד דולרים.