הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טייגר וודס: לא אחזור לכל סבב ה-PGA

הגולפאי האגדי רמז על פרישה: לא חייב להתחרות נגד הטובים בעולם בשביל להנות מהחיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 17:28
מאותת על פרישה. טייגר וודס (Getty)
מאותת על פרישה. טייגר וודס (Getty)

תגיות: גולף

תחילת כתבה

טייגר וודס אחד הגולפאים הגדולים בהיסטוריה ומי שמושך תשומת לב שלילית מחוץ למגרש במשך שנים. לאחרונה הוא עבר תאונת דרכים קשה בה נפצע באופן חמור ברגלו הימנית. היום (שלישי) וודס התראיין ל"גולף דיגסט" אחרי שתיקה ארוכה מאז התאונה בפברואר.

וודס בן ה-45 התייחס לעתידו ואמר כי לא ישוב לטור הגולף, ה-PGA: "אני חושב שאוכל לשחק בטור שוב, אבל אף פעם לא במשרה מלאה. אשחק בחלק מהתחרויות, אם אהיה מספיק מהיר. אני חושב שזאת הדרך שבה אני אשחק. זאת מציאות קשה, אבל זאת המציאות שלי ואני מבין אותה". וודס זכה ב-82 תחרויות שונות בסבב, שיא כל הזמנים.

וודס דיבר על השיקום: "היה חשש ממשי שאאבד רגל. אחרי שנפצעתי בגב בעבר הרגשתי כאילו אני צריך לטפס על האוורסט עוד פעם אחת, ועשיתי את זה (מטאפורית). אני עדיין יכול לשחק גולף, אם הרגל שלי בסדר, בטורניר פה או שם. אני לא חושב שאני יכול לטפס שוב עד לפסגת ההר, לטופ הצמרת של הגולף. אני לא חייב להתחרות נגד הטובים בעולם בשביל למצוא עניין בחיים".

הגולפאי האמריקאי נחשב לאחד הגדולים ביותר בכל הזמנים ועבר שיקום ארוך בתשעת החודשים מאז התאונה. במהלך הקריירה הוא זכה 6 פעמים במאסטרס ו-4 פעמים ב-PGA, בקריירה ארוכה שהתחילה ב-1997 והמשיכה עד היום. הוא דורג במקום הראשון בעולם במשך 683 שבועות במצטבר, יותר מ-13 שנים.