הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עושים חיל: תוצאות טובות לנבחרת הרגאטה

החבורה מישראל ממשיכה להוביל בתחרות היוקרתית באיטליה. היום: החלק השני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.22 - 00:31
(צילום: Maren Derlien)
(צילום: Maren Derlien)

תגיות: רגאטה

בשורות טובות. בסופ"ש האחרון התקיימה תחרות רגאטה באיטליה למרחק 2,000 מטרים, כשנבחרת החתירה הפראלימפית הישראלית ממשיכה להוביל אותה. החותר הפראלימפי הוותיק שמוליק דניאל, שכזכור סיים שישי במשחקים הפראלימפיים בהם השתתף בפעם הראשונה, סיים את הרגאטה במקום הרביעי עם תוצאה של 10:18:25.

רביעיית החותרים הפראלימפית, אחיה קליין, ברק חצור, שי-לי מזרחי, מיכל פיינבלט ומרלינה מילר ההגאית, סיימו במקום החמישי עם תוצאה של 08:00:17. ויש גם שחקנים חדשים: החותרת הצעירה מנוחה ברונשטיין, שזו התחרות הראשונה בה היא משתתפת, השיגה תוצאה יפה של 14:40:44 וסיימה במקום הרביעי.

החותר הפראלימפי סאלח שאהין סיים במקום החמישי במקצה גברים עם תוצאה טובה של 10:15:14. סאלח חזר לאחרונה להתאמן ולחתור לאחר שיקום והחלמה, זאת בעקבות החמרה בריאותית מהפציעה בפיגוע שאירע במחסום קרני בגבול עזה בשנת 2005, ועכשיו ללא ספק הוא חוזר בכל הכוח.

בנוסף, שי-לי מזרחי ואחיה קליין התחרו במקצה הזוגי בגמר והגיעו למקום השישי עם תוצאה של 09:09:75. בראשון יתקיים חלקו השני של הרגאטה, כאשר לחותרים תהיה הזדמנות נוספת לשפר תוצאות. כל החותרים מתאמנים במרכז דניאל לחתירה וחברי בית הלוחם.