הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זכתה בדאבל: יקנעם אלופת המדינה בכדורמים

צפו בתקציר: הצפוניות דרסו 4:18 את אס"א ת"א בדרך לניצחון כפול ואליפות שביעית בהיסטוריה של המועדון. נופר הוכברג ודר מנקרמן הצטיינו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  26.05.22 - 21:45

תגיות: כדורמים

הפועל יקנעם הביסה הערב (חמישי) 4:18 את אס"א תל אביב ועם ניצחון כפול בשני משחקי הגמר זכתה באליפות המדינה בכדורמים נשים בפעם השביעית בתולדותיה. הצפוניות השלימו דאבל, אחרי שמוקדם יותר העונה זכו גם בגביע המדינה.

יקנעם ניצחה במשחק הראשון של סדרת הגמר 2:11 והערב כאמור השלימה את המלאכה במשחק הגומלין. הפתיחה הייתה צמודה כאשר בסיום הרבע הראשון לוח התוצאות הראה 2:2, אבל משם הכל השתנה. בהובלת נופר הוכברג, יקנעם ברחה ובהפסקה כבר הייתה ביתרון 3:7. המחצית השנייה הייתה בשליטה מוחלטת של הצפוניות עד ל-4:18 בסיום. נופר הוכברג ודר מנקרמן, שהוכתרה כמצטיינת המשחק, כבשו חמישה שערים כ"א.

מנקרמן סיכמה את המשחק: "הראינו כדורמים ברמה גבוהה, עבדנו קשה בשביל הגמר הזה וכל העונה. אני גאה בנו שלקחנו את הדאבל והראינו שאנחנו הכי טובות. אנחנו מאוד מגובשות כקבוצה ואני חושבת שהגיבוש שיש לנו מחוץ למים עוזר לנו גם במים". יהב פרקש הוסיפה: "התחושות מטורפות. התכוננו לזה כל העונה כמו שצריך עד המשחק האחרון. עבדנו כל כך קשה, אימוני בוקר, אימוני כושר ואימוני ערב. העבודה השתלמה לגמרי".

מוקדם יותר, גברה הפועל עמק הירדן על הפועל קרית טבעון בתוצאה 5:21 וסיימה את העונה במקום השלישי. האניקה סלחטר ההולנדית הובילה את הקבוצה הצפונית עם לא פחות מ-12 כיבושים.