הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כך אמביד והארדן תורמים לפריפריה בישראל

חולצות של הכוכבים, לצד שלל פריטים נוספים, יועמדו במכירה הפומבית של עמותת "שער שוויון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.22 - 20:00
(getty)
(getty)

גופיות משחק של ג'ואל אמביד וג'יימס הארדן, שחקני פילדלפיה סיקסרס, החולצה של החלוץ הישראלי בריאל ויאדוליד, שון וייסמן, ושל עמרי כספי במדי מכבי תל אביב - הן ועוד עשרות פריטי ספורט יועמדו במכירה הפומבית של עמותת "שער שוויון".

ביום שישי ה-1 ביולי, יחל קמפיין גיוס כספים ייחודי של עמותת "שער שוויון" במסגרתו תתקיים מכירה פומבית הכוללת ציוד ופריטי לבוש של שחקני כדורגל וכדורסל מהליגות השונות בארץ ובחו"ל. במסגרת הקמפיין, שייערך ברשתות החברתיות של העמותה, יעלה בכל פעם פריט אחד לזמן מוגבל, ובנעילת המכירה - העוקב שהציע את הסכום הגבוה ביותר יזכה בו. בשנים קודמות, התחרות הייתה צמודה והתנהלו קרבות על פריטים נחשקים מאד עבור חובבי ספורט.

השנה מטרת הקמפיין היא גיוס כספים למען הרחבת פעילות העמותה לפריפריה והקמת קבוצות כדורגל וכדורסל נוספות, כאשר היעד הוא 100 אלף ש"ח, שהם למעשה מסגרת לעוד 200 ילדים וילדות שיזכו לליווי לימודי וספורטיבי צמוד.

במהלך הקמפיין הקודם ג'וש כהן, שוער מכבי חיפה, תרם את החולצה שלבש בעת שניצח בדרבי, זכה באליפות ושאיתה נבחר לתואר שחקן העונה והיא נמכרה בעלות של 5,750 ש"ח, הפריט הכי יקר שנמכר אי פעם במכירה הפומבית של העמותה. גם חולצה חתומה של השחקן האגדי מראדונה נמכרה בעלות של 5,200 ש"ח.

השנה יימכרו חולצות מקוריות של שחקנים מהקבוצות המובילות ביותר בישראל, החל מחולצות של שחקני העבר האגדיים עמרי כספי וליאור אליהו, ועד חולצות של סקוטי ווילבקין ושרן ייני ממכבי ת"א. גם חולצות מרחבי העולם יועמדו למכירה - חולצה של תומר גינת מפאריז, מואנס דאבור מהופנהיים, יונתן כהן מפיזה ותלבושות משחק מקוריות אשר שימשו את אמביד והארדן שחקני פילדלפיה סיקסרס, והגיעו לישראל הישר ממשחקי הפלייאוף העונה.