הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסר תקדים: סכום העתק שהוצע לטייגר וודס

ארגון גולף הממומן ע"י חברה מערב הסעודית ניסה לפתות את האמריקני לחתום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.22 - 10:09
טייגר וודס. זכה להצעה חסרת תקדים (Andrew Redington, GETTY)
טייגר וודס. זכה להצעה חסרת תקדים (Andrew Redington, GETTY)

מספרים שאנחנו לא רגילים לשמוע עליהם. אם חשבתם שבכדורגל ובכדורסל הספורטאים המובילים מרוויחים סכומי עתק, נראה כי ישנו ענף שעוקף את כולם בסיבוב - גולף.

כשמדברים על גולף, יש שם אחד שעולה לכולנו בראש, ובצדק. טייגר וודס הוא הכוכב הגדול ביותר של הענף, כשאם נאמר זאת בעדינות - הוא מסודר כלכלית. הגולפאי בן ה-46 זכה ב-15 תארי מייג'ור לאורך הקריירה שלו, כשבסך הכל ניצח ב-82 תחרויות של ארגון ה-PGA, דורג ראשון בעולם לפרק זמן של 683 שבועות וב-2009 הפך לספורטאי המיליארדר הראשון בכל הזמנים.

כל אלו העלו את וודס למעמד של סלבריטאי ולשם המוכר ביותר בענף. אך כעת, הקמתו של ארגון גולף חדש בשם LIV בשנה שעברה, הממומן על ידי ארגון מערב הסעודית, מאיים לטרוף את הקלפים עבור ה-PGA, בו וודס בילה את כל הקריירה שלו.

לפי פרסומים בארה"ב, LIV, שכבר החתימה מספר שמות ענק בענף כמו פיל מיקלסון ודסטין ג'ונסון בחוזים המוערכים בבין 100 ל-200 מיליון דולר, ניסתה לשים את ידה גם על וודס. אך הסכום שהוצע לאמריקני היה חסר תקדים בכל קנה מידה.

בדיווחים בארה"ב מדברים על כך ש-LIV היתה מוכנה לשלם לטייגר וודס בין 700 ל-800 מיליון דולר בתמורה להצטרפותו לארגון על חשבון ה-PGA. אך תאמינו או לא, וודס סירב.

"אני מתנגד לזה", אמר בעבר האמריקני בהקשר למעברם של חבריו ב-PGA ל-LIV. "אני חושב שמה שהם עשו זה להפנות את הגב לארגון שהפך אותם למה שהם", הוסיף. כעת, יהיה מעניין לראות לאן פונות פניו של הענף, בוודאי כשכוכביו מתחילים להתפצל בינם לבין עצמם.