יו"ר מנהלת הנשים הודיעה על פרישה מהתפקיד

איריס שטרק עוזבת אחרי 7 שנים: "הצעדנו את הענף קדימה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.19 - 09:28
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)
(באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)
תחילת כתבה

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, רו"ח איריס שטרק, הודיעה היום (ראשון) על פרישה מהתפקיד לאחר שבע שנים כזכור, לפני שנה היא נבחרה לנשיאת לשכת רואי החשבון בישראל, ארגון המייצג כ-15,000 רואי חשבון.

"בתום כשבע שנים בהם פעלתי כיו"ר המנהלת, החל מהשנים הראשונות להקמת המנהלת ועד היום, לקידומה והובלתה להישגים משמעותיים, ובנוסף בשל המחוייבות הציבורית הנוספת כנשיאת לשכת רואי חשבון, החלתי על פרישה", אמר שטרק.

עוד הוסיפה כי: "ספורט בכלל וענפי ספורט הנשים וכדורסל הנשים בפרט, יקרים לליבי. אני מאמינה שהצלחנו להצעיד את הענף קדימה, בזכות מאבק בלתי פוסק ודרישה לתקצוב הוגן וראוי, שהוביל להגדלת התקציב לכלל ענפי הספורט לנשים בישראל, לשילוש התקציב לכדורסל הנשים, ולגיבוש תוכנית תקציב של חמש שנים (משנת 2017 עד לשנת 2021) מהלך שהבטיח לקבוצות גב כלכלי ואפשרות להתמקד בעשייה ספורטיבית ומקצועית".

"בנוסף, הרחבנו את מספר הקבוצות בליגה  משמונה לעשר, פעלנו לחיזוק מעמד השחקניות הישראליות, להעלאת המודעות הציבורית, לשילוב הדור הצעיר בפעילות קהילתית ועוד. ההגנה על מעמדם של ענפי ספורט הנשים ועל מעמדן של השחקניות היא אתגר מתמשך, ואני מאחלת לליגת העל להמשיך ולפעול על בסיס יציב ועצמאי, שיאפשר התמקדות במקצועיות ספורטיבית".