חולון החתימה את הולמס, אייזנברג ימשיך

אקסית הפועל ראשל"צ תצטרף. וידהורן: "בונים משהו חדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.06.20 - 13:01
(מנהת הליגה)
(מנהת הליגה)
תחילת כתבה

קבוצת הנשים של אליצור חולון הודיעה הבוקר על חידוש החוזה שלה עם מאמנה, רועי אייזנברג, שיחל את העונה השמינית שלו בקבוצה. חולון, שסיימה בעונה שעברה במקום החמישי, החלה כבר בהכנותיה לעונת המשחקים 2020/2021 שתיפתח ב-12 באוקטובר והלילה החתימה את הזרה הראשונה שלה, סקויה הולמס, שחגגה אמש את יום הולדתה ה-34.

בעונה שעברה שיחקה הולמס (1.85 מטרים) בהפועל ראשון לציון, בשורותיה העמידה 16 נקודות בממוצע למשחק, 7.5 כדורים חוזרים ו-4 אסיסטים. זהו סיבוב שני של סקויה בחולון אליה הגיעה ב-2011 ממכבי עירוני רמת גן. היא שיחקה בישראל גם בשורותיה של בני יהודה. להולמס עבר עשיר ב-WNBA ביוסטון, פיניקס, סן אנטוניו, ולאס וגאס.

יו"ר הקבוצה, מנחם וידהורן, אמר: "אליצור חולון בונה בשנים האחרונות משהו חדש, ורועי אייזנברג המהווה חלק חשוב בתהליך זוכה לאמון מלא מהמערכת ולא בכדי הוא ממשיך אתנו לעונה שמינית ברציפות. העונה הקרובה העומדת בסימן משבר הקורונה מהווה עבורינו אתגר גדול. נשלב במועדון שחקניות צעירות המשחקות בקבוצת הנערות שלנו שסיימה את העונה במקום הרביעי בליגת הנערות.  לצד הצעירות נבצע רכש נכון ואיכותי שהמטרה היא להציג עונה טובה. בחרנו בסקויה הולמס כזרה בעלת ניסיון רב ויכולת לשחק במספר תפקידים במגרש מתוך אמונה שתוכל לסייע לנו לממש את המטרות המקצועיות שלנו".