הייטאוור תחזור לרמלה, גם אלכס כהן חתמה

הגארדית תשוב לקדנציה שנייה. אורבך ורוט חתמו בחולון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.20 - 12:41
תחילת כתבה

אליצור רמלה, שסיימה בעונה שעברה במקום השלישי בליגת הנשים בכדורסל, תחזיר לשורותיה את אליסון הייטאואר (32, 1.78 מטר). עוד קודם לכן החתימה, רמלה את אלכס כהן, שחקנית הציר של נבחרת ישראל ששיחקה בעבר במועדון.

הייטאור חוזרת לעונה שלישית ברמלה. היא הוליכה ב-2012/13 את הקבוצה לזכייה בתואר האליפות בתום סדרה מרתקת מול מכבי אשדוד. שנה לאחר מכן, הוליכה את הקבוצה לזכייה בגביע המדינה ועברה למכבי אשדוד. בעונה שעברה שיחקה הייטאור במכבי עירוני רמת גן, בשורותיה קלעה 14.7 נקודות בממוצע למשחק, קטפה 4.4 ריבאונדים ומסרה 3.6 אסיסטים. בנוסף, להייטאור רקורד מרשים ב-WNBA.
 
במקביל, אליצור חולון, שסיימה את העונה שעברה במקום החמישי, צירפה לשורותיה את ליעד אורבך ואיילה רוט - שתיהן שחקניות הסגל הרחב של נבחרת ישראל. רועי אייזנברג, מאמן חולון, אמר: "אורבך ורוט הן שתיים מהשחקניות היותר מוכשרות שצומחות לנו בכדורסל הנשים בישראל ואני מרוצה מאד מהעובדה שהן מצטרפות לסגל שלנו לעונה הקרובה. בעונה שעברה ראיתי את ההתקדמות הגדולה שלהן ואני בטוח ומאמין שהעונה הן תעשנה קפיצת מדרגה נוספת, שתעזור לקבוצה להמשיך ולהתברג בחלק העליון של הליגה״.