רכש משמעותי: עדן רוטברג חתמה בעירוני ר"ג

מלכת הסלים הישראלית קיבלה הצעות מחו"ל, בחרה להישאר בארץ

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  01.08.20 - 19:52
(צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)
(צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)
תחילת כתבה

קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי עירוני רמת גן, שסיימה את העונה האחרונה במקום הראשון, החתימה בסוף השבוע את עדן רוטברג (22, 1.68 מ'), מלכת הסלים הישראלית בליגת אתנה ווינר לנשים שהצטיינה במדי קבוצת אליצור רמלה.

רוטברג קלעה בממוצע 12.5 נקודות למשחק, לקחה 2.7 כדורים חוזרים ומסרה 2 אסיסטים. במהלך הפגרה, הייתה מבוקשת על ידי מספר קבוצות והיא בחרה להצטרף לשורות ר"ג. לרוטברג היו גם מספר הצעות לעבור לשחק באירופה, אך היא החליטה בסופו של דבר להישאר בעונה הקרובה בליגה בישראל. רוטברג מצטרפת לטל לב, שיי מדיסון, קיילה הילסמן, נאטישה היידמן, עידן שלוש ותמר ברגל.

מיד לאחר ההחתמה אמרה עדן רוטברג: "אני שמחה מאד להצטרף לשורות מכבי עירוני רמת גן, מועדון רב זכויות בליגת העל לנשים שנים רבות השואף תמיד לצמרת. אני בטוחה שנגיע להישגים אליהם אנחנו מכוונות ומאחלת בהצלחה רבה לקבוצה ולי".

אורה גלזר, יו"ר מכבי עירוני רמת גן, אמרה: "אני שמחה מאד על הצטרפות של עדן רוטברג, שחקנית נבחרת ישראל לקבוצה. מעבר ליכולות המקצועיות הגבוהות שלה, היא מביאה אתה אופי מיוחד עם הרבה מחויבות. אני בטוחה שהיה תשתלב היטב בקבוצה ותסייע להוביל אותנו לרמת הגבוהות ביותר להשגת המטרות והיעדים המקצועיים שהצבנו לעצמנו".