אחרי שנה מחוץ למגרשים: יצחקי חתמה באשדוד

קפטנית הנבחרת חזרה מפציעה ארוכה: "המטרה - אליפות וגביע"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  15.02.21 - 12:19
(באדיבות מכבי אשדוד)
(באדיבות מכבי אשדוד)
תחילת כתבה

אחרי כמעט שנה מחוץ למגרשים, יערה יצחקי חוזרת - ומצטרפת למכבי בנות אשדוד. השחקנית בת ה-22 לא שיחקה כדורסל בשנה האחרונה, אך אחרי שיקום אינטנסיבי היא חוזרת לשחק.

אשדוד תהיה קבוצתה הרביעית של יצחקי בליגת העל. היא בוגרת האקדמיה בווינגייט, שיחקה בעבר ברעננה, רמלה ורמת גן כשבעונה שעברה הובילה את קבוצתה למקום הראשון בליגה. מאז שנפצעה, יצחקי הובילה את ארגון השחקניות כיו"ר הארגון במאבקים לשוויון בדיון ועדות בכנסת ומול משרד הספורט. עם פתיחת מוקדמות אליפות אירופה, קיבלה יצחקי גם את תפקיד הקפטנית בנבחרת ישראל, אך מהמשחקים האחרונים נעדרה, כאמור, עקב פציעה.

"אני מתרגשת לחזור לשחק", אמרה יצחקי. "אני כבר לא יכולה לחכות לעלות שוב על הפרקט אחרי שבשבוע שעבר קיבלתי את האישור הרפואי לחזור לפעילות מלאה. אני שמחה וגאה להצטרף למועדון ענק, כמכבי בנות אשדוד. כבר זמן רב שאנחנו בקשר ואני שמחה שהשנה גם הצלחנו להוציא את ההתקשרות לפועל. אני באה מתוך כוונה ושאיפה לעמוד לרשות הקבוצה כדי להגשים ולהשיג את המטרות שנותרו לנו העונה ובראש ובראשונה להחזיר את צלחת האליפות והגביע למועדון".

אורי בן סימון, המנהל המקצועי של אשדוד: "מכבי בנות אשדוד גאה ומברכת על ההחתמה שהתעכבה בשנה. אין לנו ספק שיערה תהווה חיזוק משמעותי לקבוצה ומאד שמחים על החתמתה במועדון". משחק הבכורה שלה צפוי להיות סגירת מעגל כשבמדי אשדוד תארח את קבוצתה הקודמת, עירוני רמת גן, במחזור הבא.