הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרן מוזס מונתה למנכ"לית ליגת העל לנשים

שחקנית העבר תעבוד לצד קצוני: "האתגר הגדול - החזרת הקהל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.06.21 - 14:49

קרן מוזס (28), בעבר קפטנית בנבחרות הצעירות של ישראל בכדורסל ושחקנית בקבוצות הפועל פתח תקווה ובנות הרצליה בליגת העל לנשים, מונתה למנכל"ית ליגת העל לנשים בכדורסל.

מוזס, שנאלצה לפרוש ממשחק פעיל בליגת העל לנשים בגלל פציעה קשה בברך, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. לפני כשלוש שנים היתה מנהלת נבחרת הנערות של ישראל שהעפילה לדרג א' (2018) וקודם לכן הייתה מנהלת נבחרת הקדטיות של ישראל (2016) . מוזס תעבוד לצידו של רמי קצוני, מנהל התפעול של ליגת העל לנשים בכדורסל בשלוש השנים האחרונות.

עם כניסתה לתפקיד מנכל"ית מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, אמרה קרן מוזס: "האתגר הגדול והעיקרי בו אשקיע את מירב המאמצים הוא החזרת הקהל לאולמות. לכך, אנחנו זקוקים לשיתוף פעולה מלא של כל הועעושים במלאכה והמעורבים בליגה הזו - הקבוצות, הרשויות העירוניות, משרד התרבות והספורט, המועצה להסדר ההימורים בספורט ואתנה".

"אני מאמינה שטיפוח השחקניות הישראליות והשתלבותן בהרכבי הקבוצות במשחקים יסייע רבות בהעמקת הקשר של אוהדים לליגת העל לנשים בכדורסל. ברובד העסקי אני מקווה שנעמיק את החיבור והקשר של הקהילה העסקית לתמיכה וקידום כדורסל הנשים בישראל".