מאיה לוינשטיין חתמה בא.ס. רמת השרון

נמנית על סגל נבחרת הנערות. נעה גבעון בהפועל בני פ"ת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.21 - 13:22
לוינשטיין. מהלאומית לרמה"ש (לילך וייס, איגוד הכדורסל)
לוינשטיין. מהלאומית לרמה"ש (לילך וייס, איגוד הכדורסל)
תחילת כתבה

קבוצת הנשים של א.ס. רמת השרון, הודיעה על צירופה של מאיה לוינשטיין (18, 1.73 מטר) שהייתה שותפה בעונה האחרונה להצלחתה של אליצור תל אביב מהליגה הלאומית להעפיל לליגת העל לנשים.

לוינשטיין היא בוגרת מחלקת הנערות של מכבי רעננה ובוגרת תיכון אוסטרובסקי בעיר, שיחקה בנבחרות הצעירות של ישראל ואף היתה קפטנית של נבחרת הקדטיות. השנה היא נמנית על סגל נבחרת הנערות.

אוהד גל מאמנה החדש של א.ס. רמת השרון אמר: "שיחקנו מול מאיה לוינשטיין ארבע פעמים בעונה שעברה, כשאימנתי את אסא ירושלים והיא הענישה אותנו עם הקליעה שלה  והאינטנסיביות יותר מדי פעמים במשחקים. אני אתחשבן אתה על כך העונה"

בתוך כך, קבוצת הנשים של הפועל בני פתח תקווה, צירפה לשורותיה של נעה גבעון (19, 1.78 מטר) לקבוצה ותשחק בשורותיה בעונה הקרובה 2021/2022. גבעון, בוגרת מחלקת הנערות של מכבי רעננה, איתה זכתה בתארים רבים, כיום שחקנית נבחרת העתודה של ישראל  וקודם לכן שיחקה בכל הנבחרות הצעירות של איגוד הכדורסל.

מאמן הקבוצה רועי לוין אמר אחרי ההחתמה: "אני שמח מאד שגבעון מצטרפת אלינו. בעונה שעברה היא חוותה עונת הסתגלות שלקראת סיומה הראתה מה היא מסוגלת. אנו מצפים ממנה לבצע קפיצת המדרגה בעונה הקרובה ובטוחים ביכולת המקצועית שלה. מעבר לקליעה הטובה שלה והתנועה על הפרקט ללא כדור היא תשתדרג באספקטים נוספים של המשחק ואין לי ספק שהיא תמשיך את קו העלייה בו היא נמצאת"