הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המאמן הטורקי מעולם לא הציע לי לעבור במחצית"

הצד שלה: דיוואקנה מאליצור חולון הציגה את גרסתה בסרטון

רועי כהן
רועי כהן  26.09.21 - 08:56
תחילת כתבה

אחרי הסערה שבעקבות משחקה של אליצור חולון נגד האטאיי הטורקית, שם על פי החשד הציע המאמן הטורקי לשחקנית חולון מליסה דיוואקנה לעבור לקבוצתו באמצע המשחק, פרסמה השחקנית הצרפתייה סרטון שבו הציגה את גרסתה לאירוע השנוי במחלוקת.

"לקחתי פסק זמן מכדורסל למשך שנה", פתחה, "אבי אדם חולה ורציתי להיות לצידו בתקופת הקורונה. בזמן הזה הייתי חייבת להתפרנס אז התחלתי לשווק את עצמי כמאמנת מנטלית. התקדמתי ברשתות החברתיות ואספתי הרבה שחקנים ושחקניות שאני מייעצת להם. מה שקרה זה שהמאמן הטורקי ניגש אלי ואמר שהוא עוקב אחרי העבודה שלי ושהוא מאוד מעריך את מה שעשיתי. אמרתי לו תודה רבה ובזה זה נגמר".

דיוואקנה המשיכה: "יש ניסיון להרוג את המוניטין שלי. חברה שלי לקבוצה שהיא גם שותפתי לחדר בנסיעות החליטה להפיץ עלי את כל השמועות האלה, זה פשוט בושה. אני חייבת להגן על עצמי ועל השם שלי ולכן אני מתייצבת כאן ומספרת את הצד שלי. נעשה לי עוול והצדק צריך לצאת אל האור. בזמן שאני מצלמת את זה, החברות שלי מתאמנות ואני לא. זה אבסורד".

באליצור חולון הדגישו כי הם מעולם לא חשדו בדיוואקנה שהסכימה להצעה לעבור לקבוצה היריבה, וכי הטענות שלהם הם כלפי המאמן הטורקי שניגש לשחקנית במחצית המשחק לשיחה שנראתה מהצד כמו יותר משיחת חולין רגילה. בקבוצה שוקלים לפנות לפיב"א ואולי אף לדרוש ניצחון טכני בטענה שנעשו פעולות בלתי ספורטיביות.