הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלופת רומניה רוצה להחתים את דניאל רבר

חולון מהססת לשחרר את הפורוורדית ששיתפה: "זאת תהיה מקפצה לקריירה שלי"

איתי קאשי
איתי קאשי  12.01.22 - 21:47
תצליח גם מעבר לים? רבר (קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
תצליח גם מעבר לים? רבר (קרדיט: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

האם נראה בקרוב ישראלית נוספת מעבר באירופה? דניאל רבר, שחקנית הנבחרת ואליצור חולון, נמצאת על הכוונת של אלופת רומניה, ספאנטו גאורגה. רבר כבר תקופה ארוכה תחת המעקב של הקבוצת הרומנית, שהגישה היום (רביעי) הצעה רשמית לחולון, במטרה להחתים את הפורוורדית באופן מיידי.

בספאנטו התרשמו מאוד מיכולתיה של הישראלית, והם מעוניינים להחתים את דניאל על משבצת שחקנית זרה. על אף העונה הלא מזהירה של חולון בליגה, רבר עצמה חווה פריחה אישית יוצאת מן הכלל, עם 13.7 נק', 2.8 חט', והנתון הכי מרשים - 12 כדורים חוזרים בממוצע למשחק, מה שהופך אותה לישראלית עם ממוצע הריב' הגבוה ביותר אי פעם בליגה. הצוות המקצועי בספאנטו הגיעה לסוכנה של רבר, רוני לופו, מתוך אמונה שהישראלית בת ה-25 יכולה להיות הפאזל המשלים בקבוצה. גאורגה היא אלופת רומניה ב-6 שנים האחרונות, והייתה רחוקה שלב אחד מההעפלה ליורוליג העונה.

המכשול היחיד שעומד בדרכה של רבר הוא קבוצתה הנוכחית. חולון לא רוצה לאבד נכס כל כך משמעותי באמצע העונה, מהחשש להסתבך במאבקי ירידה, וכרגע הצדדים נמצאים במשא ומתן. רבר עצמה אמרה בנוגע להצעה: "זה מאוד מחמיא, וזה יהיה חלום שיתגשם אם זה יתממש. זאת יכולה להיות מקפצה מאוד משמעותית לקריירה שלי, כי אני מכוונת להגיע לקבוצות יורוליג. כרגע המהלך במשא ומתן. אני מבינה את הסיטואציה בקבוצה, לחולון אין באמת אינטרס לשחרר אותי, אבל זאת באמת הזדמנות חד פעמית בשבילי, ואני מקווה שהמועדון יצליח לשים את השחקנית הישראלית לפני המועדון".