הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: דניאל רבר חתמה באלופת רומניה

הפורוודית תצטרף לספאנטו גאורגה בחוזה עד לסיום העונה: "מודה לחולון"

איתי קאשי
איתי קאשי  18.01.22 - 14:18
קפיצה גדולה לקריירה של רבר (מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
קפיצה גדולה לקריירה של רבר (מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

לאחר מס' ימים של משא ומתן עיקש, והיום (שלישי) יצאה ההודעה הרשמית על מעברה של דניאל רבר (25) מאליצור חולון לספאנטו גאורגה, אלופת רומניה. הפורוודית הישראלית חתמה על חוזה עד לסיום העונה הנוכחית, והיא צפויה להצטרף לקבוצה בימים הקרובים.

בתחילת המשא ומתן חולון לא הייתה מעוניינת לוותר על אחת השחקניות הטובות שיש לה בסגל, במיוחד לאור העונה הקשה שהיא עוברת במישור המקצועי, אך לאחר מסע שכנועים מצד רבר וסוכנה רוני לופו, הנהלת הקבוצה הסכימה להתגמש. לופו עצמו מסר: "אנחנו מודים ליו״ר אליצור חולון, מנחם וידהורן, שאיפשר לדניאל לממש את הרצון שלה לשחק באירופה".

רבר עצמה חווה עונה יוצאת מן הכלל ברמה האישית, עם 13.7 נק', 2.8 חט', והנתון הכי מרשים - 12 כדורים חוזרים בממוצע למשחק, מה שהופך אותה לישראלית עם ממוצע הריב' הגבוה ביותר אי פעם בליגה. הצוות המקצועי בספאנטו הגיעה לסוכנה של רבר, רוני לופו, מתוך אמונה שהישראלית בת ה-25 יכולה להיות הפאזל המשלים בקבוצה. גאורגה היא אלופת רומניה ב-6 שנים האחרונות, והייתה רחוקה שלב אחד מההעפלה ליורוליג העונה. הישראלית מסרה: "אני מודה לחולון שנתנו את האפשרות לעשות את המעבר הזה, זה לא מובן אליו, ואני מאוד מתרגשת לקראת מה שמצפה לי".