הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רמת השרון ניצחה 83:84 דרמטי את רמת גן

ווקר בלטה (26 נק') בניצחון שהוקדש לאורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 14:54
ערב נהדר שלה. ווקר (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)
ערב נהדר שלה. ווקר (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

המשחק היום (שישי) שפתח את המחזור ה-17 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל הוקדש לשתי הנשים שהקימו את רמה''ש והפכו את המועדון לאימפריה מקומית בכדורסל הנשים: אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ'. יצא הגורל, וכדי לכבד את נוכחותן של שתי הפיגורות שזכו לטקס הוקרה לכבוד 34 שנות פעולן במועדון, ואס. רמה''ש ומכבי ר''ג סיפקו משחק כדורסל אדיר, שהסתיים בניצחון דרמטי 83:84 לטובת הקבוצה איתן מזוהות אוסטפלד ואוסטרוביץ'.

לאחר קרב עיקש מצד שתי הקבוצות ב-10 הדקות הראשונות, התוצאה שוויון 21. ר''ג עלתה ליתרון 6 נק' בתחילת הרבע השני בזכות אליסיה ג'נקינס וקאי ג'יימס. השתיים הובילו ריצה מרשימה של האורחת, שקלעה 42 נקודות ב-17 הדקות הראשונות של המשחק. כאשר היתרון צמח ל-8 נק', אוהד גל הזעיק פסק זמן שהחזיר את השחקניות שלו לתלם, ורמה''ש הצליחה לצמק את הפער לנקודה בלבד, ובמחצית התוצאה הייתה 45:46 לטובת ר'''ג.

המשחק המשיך להיות צמוד לאורך כל המחצית השנייה, והכול התכנס לכדי דקות ההכרעה בסיום.  דקה לסיום שתי נקודות של ג'יימס מהקו העלו את רמת גן ליתרון 82:83. מן העבר השני שחקנית הרגש החדשה א'נדיה ג'ונס נשלחה אל הקו לראשונה במשחק שבע שניות לסיום ודייקה פעמיים. ליניי הארפר עוד ניסתה להפוך את התוצאה בפוזשן האחרון, אבל החטיאה. טל לב הצליחה להשתלט על הריבאונד חצי שנייה לסיום, אך גם היא לא הצליחה לשים את הכדור ברשת, ובסיום רמה''ש ניצחה 83:84 בצורה הכי דרמטית שיש.

שאטורי ווקר סיימה כקלעית המצטיינת בשורות המנצחת עם 26 נק', וג'ונס סייעה עם 22 נק' מרשימות בהופעת הבכורה בקבוצה. ג'יימס (23 נק') וג'נקינס (22 נק') לא הצליחו למנוע הפסד כואב לדאבליסטית.

במהלך המחצית נערך משחק ראווה עם שחקניות עבר בכירות ברמה''ש לדורותיה, ועוד לפני הפתיחה נערך טקס הוקרה לכבוד אוסטפלד ואוסטרוביץ', בו נשאה דברים יו''ר מנהלת הליגה, הילה קניסטר בן דוד: "רחל ואורנה פעלו במשך 34 שנים, כמעט מחצית מחייהן, ללא לאות לקידום כדורסל הנשים בכל מישור אפשרי. הן חתומות על הישגים מקצועיים יוצאי דופן. אני זוכרת שכל שחקנית בארץ בתקופתן רצתה לשחק ברמת השרון, וזה אומר הכל".