הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רכש כפול: אליצור רמלה צירפה שתי ישראליות

ירדן דנן מחולון ונור כיוף ממכבי חיפה חתמו בשורות אלופת המדינה

איתי קאשי
איתי קאשי  27.06.22 - 21:01

קרדיט: ספי מגריזו, מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

אליצור רמלה הודיעה היום (שני) על החתמה כפולה לשורות הקבוצה: ירדן דנן מאליצור חולון, ונור כיוף ממכבי חיפה, שהצטרפו לאלופת המדינה, וחיזקו את הסגל הישראלי של הקבוצה.

עבור דנן (25) מדובר בקדנציה שלישית ברמלה, לאחר עונות 13/12, ו-20/19 שהופסקה בשל התפרצות נגיף הקורונה. עבור הגארדית החזרה לרמלה סנטימנטלית לא רק בשל החזרה למועדון נעוריה, אלא גם בגלל העובדה שתחזור לשחק אצל שירה העליון, תחתיה שיחקה בעונת 14/13 בהפועל ראשל''צ: "רמלה זה לחזור הביתה" סיפרה דנן לאחר החתימה, "גדלתי במועדון הזה. אני שמחה לחזור גם בגלל אוהדי הקבוצה, ''לטירוף'' שקיים שם. מבחינתי לבוא ולחוות את הזירה האירופית ולשחק ברמות הגבוהות כפי שבעבר עשיתי עם רמלה. זה הולך אתגר גדול. אני מקווה שאצליח להוכיח את עצמי".

ובאשר לרכש השני, כיוף מגיעה לתחנה השלישית בקריירה המקצוענית שלה, יחד עם חיפה וא.ס רמה''ש. הכדורסלנית בת ה-21 הייתה נרגשת לעשות את הצעד הבא בקריירה: "כבוד גדול עבורי לחתום באליצור רמלה, שזה מועדון מפואר בכדורסל הנשים הישראלי. אני מקווה לתרום לקבוצה את מה שאני יכולה ומעבר. זאת פעם ראשונה שאני הולכת להתאמן תחת שירה, ואני מאוד התרשמתי ממנה, ובטוחה שהיא תוסיף לי למשחק המון. לצד זה לשחק ביורוליג מבחינתי זה חלום ילדות, ואני מקווה שנגיע כמה שיותר רחוק באירופה".

דנן וכיוף משלימות ארבע החתמות עבור רמלה בחלון ההעברות יחד עם הרכזת הלטבית, אלינה בבקינה, שמגיעה מאנקרה הטורקית, ואליסה בארון, שהאריכה חוזה לעונה שלישית בקבוצה.