מקניל עלול להיות מורחק לארבעה משחקים

גארד הפועל ת"א יועמד לדין על ההתפרעות מול הרצליה: "מתנצל, אבל לא תקפתי אף אחד"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  25.12.17 - 13:58
תחילת כתבה

בווידאו: ההתפרעות של מקניל בניצחון של הפועל ת"א על הרצליה

ג׳רל מקניל, שהורחק במשחק שמינית גמר הגביע מול בני הרצליה, עלול לקבל עונש חמור. תובע האיגוד, עו״ד טל אור, דורש להרחיק את שחקן הפועל תל אביב מארבעה משחקים בפועל בשל ההתפרצות על שופטי המשחק. הדיון ייערך בחמישי, בשעה 17:30.

"מסרטון הווידאו ניתן לראות כי השחקן ניסה לתקוף את השופט באופן פיזי ואלים והדבר נמנע במזל גדול על ידי חבריו לקבוצה״, נכתב בין היתר בכתב התביעה. "מדובר במקרה חמור מאוד וייתכן שאף תקדימי, בו מעורב שחקן שאמור להוות דוגמה אישית".

מקניל, שיעמוד לדין בשל "התנהגות בלתי הולמת", עלול לספוג בנוסף קנס כספי של 28 אלף שקלים, מעבר לקנס האוטומטי של 12 אלף שקלים. כמו כן, תובע האיגוד המליץ על הרחקה על תנאי למשך שנתיים משמונה משחקים רשמיים.

מקניל עצמו שיגר מכתב התנצלות רשמי. "אני מתנצל עמוקות על ההתנהגות שלי בשבת האחרונה, זה מעשה שלא משקף את האופי שלי ואת הדרך בה התנהגתי לכל אורך הקריירה, כתב גארד הפועל ת"א. "אני יודע שכשחקן מקצועני אני אמור לשמש דוגמה לאוהדים ואני מבין שמה שעשיתי לא מקובל".

"אני שומע שיש אנשים שאומרים שניסיתי לתקוף את השופט, אבל זה לא נכון. אני אמנם מתחרט על דברים שאמרתי, אבל מעולם לא ניסיתי לתקוף. בכל מקרה, אני ממש מתנצל ובטוח שדבר כזה לא יקרה שוב", חתם מקניל.