גרינברג: "לא מסתכל רחוק, נהנה מהרגע"

מאמן אשדוד אחרי העליה לחצי הגמר. הנרי: "ההגנה היתה המפתח לניצחון". דרוקר: "זה לא היה כדורסל"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  30.12.17 - 20:57

תגיות: מכבי אשדוד

תחילת כתבה

זה כבר הפך למסורת. בפעם השלישית מכבי אשדוד בחצי גמר גביע המדינה. הערב (שבת) הקבוצה של ברד גרינברג הביסה 56:89 את הפועל אילת בהיכל הקריה וחגגה את העליה ל-4 האחרונות של המפעל השני בחשיבותו. זה היה משחק קבוצתי נפלא מבחינת הבחורים בצהוב, בראשם סק הנרי, קמרון לונג ונמרוד לוי.

בראד גרינברג, מאמן אשדוד, נשמע מרוצה: "לא היינו מספיק אגרסיביים מספיק בהתחלה ולאחר מכן רצנו במשחק ההתקפה שלנו בצורה קלה יותר. עשינו חילופים ששמרו על הקצב שלנו וזה עזר לנו לנצח. זכיה בגביע? אני לא מסתכל יותר מדי קדימה. מעדיף להנות מהרגע מאשר לחשוב כל כך רחוק".

על הישראלים שנתנו הופעה טובה, אמר המאמן: "אני מעריך מאוד אותם כי הם אוהבים לשחק ותמיד מגיעים ראשונים לחדר הכושר. הם רוצים לעבוד עוד ועוד. אני אוהב לאמן שחקנים כאלה ואני שמח שנפל בחלקי לתת להם הזדמנות והם גומלים לי".

מאמן אילת, שרון דרוקר, סיכם באכזבה: "לקבל 30 הפרש זה לא כדורסל, זה כבוד. זה מנטלי, זה גאווה של אנשים. לגמור את הרבע האחרון עם 3 עבירות קבוצתיות בלבד זה לא כדורסל. נכון שאני לא הרבה זמן בקבוצה, אבל בדברים האלה צריך לטפל ומהר. כדורסל פה בארץ ובכל מקום שאני רואה זה מלחמה, אופי ונחישות. הראנו את זה ברבע הראשון והתקפלנו. ברור שאני מאוכזב. אפשר להלחם ולא למכור את עצמנו בזול. אני יודע מה הבעיות, אבל זה לא לטלוויזיה. גם עם הסגל הזה צריך להלחם ולא לקבל בראש בצורה הזאת. זו לא היתה תחרות, אלא גארבג' טיים".

נמרוד לוי שהיה מצוין סיכם: "זה לא רק אני, זה כל הקבוצה. אפשר להסתכל על הלוח ולראות שכולם קלעו והיו במשחק ושמרו על האנרגיות. זה כיף שאנחנו משחקים ככה. רבע ראשון לא עלינו עם האנרגיות כמו שהראנו ברבע השני ולאורך כל המשחק בסוף.  היו הרבה משחקים צמודים העונה שבסוף נפלנו בהם והיינו צריכים לקחת. אני מאמין שאנחנו כן נתקדם בליגה".