רוברטס: "רוצים לבנות רצף ניצחונות"

פורוורד י-ם הצטיין ברבע הגמר: נעשה הכל כדי לזכות בגביע

רועי כהן
רועי כהן  01.01.18 - 07:31
תחילת כתבה

הפועל ירושלים עברה בהצלחה את המשוכה ברבע גמר הגביע, עם ניצחון 62:79 על הפועל באר שבע/בני שמעון, ומי שממשיך את ההשתלבות המצוינת בקבוצה הוא רונלד רוברטס, שרשם משחק נהדר עם 16 נקודות ב-100% מהשדה. הוא גם קטף 7 ריבאונדים וסיפק 3 חסימות, בדרך ל-27 נקודות מדד.

"במחצית המאמן אמר לנו שאנחנו נותנים להם יותר מדי ריבאונד התקפה", סיכם רוברטס את המשחק, "באופן אישי הלך לי בהתקפה אבל האנרגיות שלי לא היו שם בהגנה אז ניסיתי לשנות את זה במחצית השנייה, פתחנו את המשחק והבטחנו את הניצחון".

על שיתוף הפעולה המוצלח שלו עם ליאור אליהו אמר רוברטס: "הוא מוסר נהדר, תמיד מוצא את השחקן הפנוי ואני מאוד נהנה לשחק איתו. אני לא יודע איך התחברנו שנינו כל כך מהר, אבל כמובן שאני שמח על כך".

על השילוב המוצלח שלו בקבוצה אמר: "אני חושב שהבאתי אנרגיות נחוצות וחשוב לנו כרגע לבנות רצף של ניצחונות ואז אני אהיה עוד יותר מרוצה. אני יודע שגביע המדינה חשוב מאוד עבור המועדון ועבור האוהדים שלנו. יש להפועל מסורת נהדרת ואנחנו נילחם הכי חזק שאפשר כדי להביא את הגביע לירושלים. אני עדיין חדש כאן אז אין לי העדפה לגבי זהות היריבה בחצי הגמר, אבל מי שזו לא תהיה - אנחנו נרצה לנצח אותה".