אירועי הגביע ייערכו בסימן 70 שנה לישראל

באיגוד יציגו ביד אליהו תערוכה שתסקור את הישגי הכדורסל

רועי כהן
רועי כהן  08.01.18 - 11:10

תגיות: גביע המדינה

תחילת כתבה

בווידאו: מפגש הגביע בין הפועל ת"א למכבי ת"א

איגוד הכדורסל החליט לייחד את שבוע חצאי גמר וגמר גביע המדינה לחגיגות ה-70 שנה למדינה. במסגרת האירועים, תוצב ביד אליהו, החל מיום ראשון ה-11.2 תערוכת תמונות וחפצים שונים שמסמנים 70 שנה של כדורסל ישראלי. התערוכה תהיה פתוחה לקהל לאורך השבוע כולו, במסדרונות ההיכל ובאוהל מיוחד שיוצב לידו ויהיה פתוח עד לשעות המשחקים.

התערוכה תציג את הכדורסל הישראלי מימיו הראשונים בשנות ה-50 ועד ימינו, עם דגשים על נבחרות ישראל, גביעי המדינה והישגים יוצאי דופן לאורך השנים. בנוסף, האיגוד יארח שחקני ומאמני עבר.

לאורך השבוע יצבע ההיכל בצבעי הדגל, הקהל שיגיע למשחקים יוכל להצטלם למגנטים עם לוגו מיוחד לכבוד האירוע ויוצבו עמדות צילום מיוחדות. למשחק הגמר יחולקו 11,000 דגלונים, המוזיקה בפסקי הזמן וההפסקות האחרות תהיה עברית בלבד ולמשחק הגמר יעלו שתי הקבוצות להצגת השחקנים עם חולצות זהות העוטות את סמלי המדינה ובסיום הגמר הקונפטי שיעלה לאוויר יהיה גם הוא בכחול ובלבן.

הגרלת חצי הגמר תתקיים מחר (שלישי), במחצית המשחק בין הפועל חולון ליובנטוס מליטא, במסגרת ליגת האלופות של פיב"א. את כדורי ההגרלה יוציא ראש עיריית חולון, מוטי ששון. כזכור לחצי הגמר עלו הפועל חולון, מכבי אשדוד, מכבי ת"א והפועל ירושלים. חצאי הגמר יתקיימו ביום שני ה-12.2.2018 והגמר ביום חמישי ה-15.2 הכל בהיכל מנורה מבטחים.