פניני: "אני נגד אוהדי ירושלים? זה לא מיוחד"

פורוורד חולון מתכונן לחצי הגמר. וולדן ינותח ביום רביעי, עלול להיעדר תקופה ארוכה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  11.02.18 - 19:04
תחילת כתבה

תשע שנים עברו מאז שהפועל חולון זכתה בתואר כלשהו. מחר (שני) היא שוב תהיה במרחק נגיעה - שני ניצחונות ליתר דיוק - ותנסה לשים סוף לבצורת מאז הסל ההוא של בריאן טולברט מול מכבי חיפה ביד אליהו בגמר גביע המדינה.

בדיוק כמו בעונה שעברה, גם הפעם תתייצב מול חולוניה הפועל ירושלים, זו שהדיחה אותם בחצי הגמר בשנה שעברה. מי שילבש את החולצה הסגולה-צהובה, לראשונה במעמד הזה, הוא גיא פניני, שזכה בלא פחות מתשעה גביעים בקריירה. "הניסיון שלי יעזור, אני פה כדי להביא מהניסיון שלי למשחקים האלה", אמר הפורוורד. "זה תמיד מרגש להיות בחצי גמר, בטח עם קבוצה כמו הפועל חולון".

שתי היריבות הוותיקות כבר נפגשו פעם אחת העונה, בארנה, אז ירושלים חגגה ניצחון באחד המשחקים הטובים של העונה. פניני הוסיף: "שתי הקבוצות רוצות להכתיב קצב מהרגע הראשון. אנחנו בעונה טובה ובכושר טוב, קבוצות לא נהנות לשחק נגדנו, אבל הדברים היפים שעשינו עד היום לא שווים כלום אם לא נביא את זה מחר".

פניני זכה בשני גביעים באדום של ירושלים, אבל ידוע כנמסיס הגדול של האוהדים מהבירה. "זה לא מיוחד שזה אני נגדם, מה שמיוחד זה שזה חצי גמר גביע", סיכם. "יש תואר על הרצפה וצריך לקחת אותו. כמובן שזה כיף להגיע למשחק עם אווירה כזאת, אבל אני מרוכז בדבר אחד. אם אתרכז בכל הדברים מסביב זה יוציא אותי מפוקוס".

מי שלא ישחק בוודאות הוא קורי וולדן, שלא הצליח להחלים מהפגיעה במיניסקוס. הוא יעבור ניתוח ביום רביעי, ורק במהלכו יתברר הנזק שנגרם לברך. כנגזרת מכך, ייוודעו גם תהליך ההחלמה ומהי משך תקופת ההחלמה, שעלולה להיות בין ארבעה לשישה שבועות, אך בתרחיש הפסימי, גם למעלה משלושה חודשים.