ספאחיה: "שופטים מז******, בושה וחרפה"

צפו בהרחקתו: "הגזמתי". קטטה בין אוהדי מכבי לירושלים

רועי כהן
רועי כהן  12.02.18 - 21:17

תגיות: נבן ספאחיה

תחילת כתבה

ברגעים רבים של הערב, היה נראה כאילו מכבי תל אביב הולכת לאבד את הגביע לאחר שמונה זכיות רצופות. בסופו של דבר הצהובים התעשתו וניצחו 73:76 את מכבי אשדוד בדרך לגמר.

במהלך הרבע האחרון איבד נבן ספאחיה, מאמן מכבי תל אביב, את קור הרוח שלו. הקרואטי זעם על מספר החלטות שיפוט והורחק על ידי גילי כהן במהלך הרבע האחרון בחצי גמר הגביע מול מכבי אשדוד, בזמן שהצהובים פיגרו. לאחר שירד לחדר ההלבשה הוא נשמע מקלל: "שופטים מז*******, בושה וחרפה".

"התגובה שלי הייתה מוגזמת", אמר ספאחיה בסיום, "השופטים עשו את מה שהם עשו, אני לא בא בטענות לאף אחד. אני מאמן מנוסה ואני לא יכול להרשות לעצמי להיות מורחק במעמד כזה. אני רוצה לברך את אשדוד על משחק מצוין, מגיע להם כל הקרדיט. זה שלא שיחקנו טוב היום ובכל זאת ניצחנו, יכול לעזור לנו מאוד בגמר".

"כמו בפיינל פור, גם בגביע אין פייבורטיות", אמר עוזר מאמן מכבי ת"א, גיא גודס, "אחד כמוני, שעבר המון גביעי מדינה, שמח מאוד שמצאנו את הדרך לנצח, למרוץ שהיינו מאוד לחוצים. אחרי שנבן הורחק לקחתי טיים אאוט כדי להגיע את השחקנים. טוב שהעברתי את המשחק מול ראשון לציון שאז נבן היה חולה".

"אני גאה בחברים שלי שידעו לעשות את הדברים הנכונים ולחזור ממינוס 8", אמר ג'ון דיברתולמאו, "הגברנו את האינטנסיביות והם הלכו אחורה, זה מה שעשה את ההבדל. פחות חשוב את מי נקבל בגמר, נתכנס, נראה את הטעויות ונתקן אותן. הכי חשוב שאנחנו שם".

בסיום הניצחון של מכבי ת"א התרחשו מספר עימותים בין אוהדי הקבוצה לאוהדי הפועל ירושלים ביציעים. עדיין לא ידוע אם בוצעו מעצרים על ידי המשטרה לאחר האירועים.

צפו בניצחון של מכבי תל אביב>>